فرمانده سپاه روح الله:انتخابات نماد مردم سالاری دینی است

وی بیان کرد: استکبار تلاش کرده است انتخابات را زیر سئوال ببرد و سلامت جهاد بزرگ مردم مسلمان را خدشه دار کند همه باید حواسمان به نقشه دشمن  باشد و باید در شرایط حساس همه با تمام توان به میدان بیاییم.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداسردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع پیشکسوتان جبهه و جنگ شهرستان خنداب گفت: بیت المقدس میدان رزمی است که حاکی از غلبه اراده هاست اراده ای که متکی به خداوند متعال است و برگرفته از اعتماد بندگان  به نصرت الهی است.

وی اظهار کرد: دشمن ۴۲ سال  روشهای گوناگون ازجمله  ترور، جنگ هشت ساله ، تحریم اقتصادی ،جنگ روانی ، تغییر زیر ساخت فکری در فضای مجازی ، تهاجم فرهنگی برای تغییر تفکرات جوانان به کار گرفته تا ما را تسلیم کند و ما راه  عزت را کنار بگذاریم و راه ذلت را در پیش بگیریم و زندگی ذلیلانه داشته باشیم  اما نتواسته به اهداف شوم خود برسد. 

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد:اگر در این ده سال منویات مقام معظم رهبری را کامل عملیاتی می کردیم تمام این تحریم برای ملت فرصت می شد اما  اگر نگاه غرب گرایانه باشد و همه چیز را به دلار پیوند بزنیم و به خواسته غربی ها گوش دهیم دشمن برای ما قدرت نمایی می کند.

.وی بیان کرد: ما در هر زمینه ای که نگاه خود را از دشمن برداشتیم به مجموعه داشته های خود در کشور بسنده کردیم و  به جوانان نخبه ، دانشمندان علمی  ،منابع زیرزمینی و ثروت خدادادی تکیه کردیم دستاوردهای بی شماری  به دست آوردیم.

سردار کریمی تصریح کرد: بحث مهم پیش رو ما انتخابات است .انتخابات  نماد مردم سالاری دینی است و باید همچنان در طراز انقلاب باقی بماند مقام معظم رهبری در انتخابات اسم از کسی نمی برند چون جمهوری اسلامی دموکراسی واقعی است و این حق مردم  است که خودشان تصمیم بگیرند. 

فرمانده سپاه روح الله تاکید کرد:پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی و سرمایه اجتماعی، مردم هستند  اگر جمهوری اسلامی با قوت به مسیر خود ادامه می دهد به خاطر وجود و حضور پررنگ مردم است مولفه اصلی امنیت مشارکت مردم است ، یعنی بدخواهان طمعی به این کشور نداشته باشند امنیت برای ما اصل است.

وی خاطر نشان کرد: زمانی که امنیت و سلامت جسم داریم می توانیم بقیه کارها را انجام دهیم اگر ناامنی باشد ملت ثروتمندی هم که باشیم هرج و مرج وغارت پیش خواهد آمد.

 فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: به عنوان تکلیف شرعی همه باید در میدان باشیم رهبری همه را به رقابت سالم دعوت کردند نه تقابل در رهگذر تقابل دشمن نفع می برد چون  تقابل سیاه نمایی و تخریب کردن است.کاندیدها باید به جای دوگانه سازی برنامه های خود را اعلام کنند تا مردم طبق برنامه های آن ها انتخاب کنند.

وی افزود:هر دولتی به ما خدماتی داده است نتیجه کار گروهی است کار یک نفرنیست، رئیس جمهور با تیم کار میکند اگر تیم خوبی نداشته باش قوی ترین فرد هم باشد نمیتواند کاری را پیش  ببرد.

وی بیان کرد: استکبار تلاش کرده است انتخابات را زیر سئوال ببرد و سلامت جهاد بزرگ مردم مسلمان را خدشه دار کند همه باید حواسمان به نقشه دشمن  باشد و باید در شرایط حساس همه با تمام توان به میدان بیاییم.

سردار کریمی در پایان خاطر نشان کرد:تلاش کنیم در مدت باقی مانده سوال کنیم و ابهامات خود را برطرف کنیم و اصلح را انتخاب کنیم رای ما سرنوشت ساز است رای دان حق طبیعی مردم است و  در پیشگاه الهی محل پرسش است  ان شاالله کاری کنیم که بتوانیم پاسخ کار خویش را بدهیم.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =