نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب:کسی می‌تواند آینده کشور را بسازد که روحیه تحول‌آفرینی داشته باشد/بر این باوریم که آیت‌الله رئیسی کاندیدای اصلح هستند

کریمی در ادامه به تشریح برخی شایستگی‌های آیت‌الله رئیسی پرداخت و افزود: آقای رئیسی کسی هستند که نه کیسه‌هایی از اموال نامشروع انباشته‌اند و نه رانت‌خواری‌هایی داشته‌اند که بخواهند این پول‌ها را به صحنه انتخابات بیاورند، مثل دیگرانی که آوردند و می‌آورند، پس باید بسیج شویم و هرچه داریم به صحنه بیاوریم.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از دیار آفتاب؛ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: همه ما باید به این باور برسیم که شرایط امروز کشور و انقلاب به‌مثابه جنگ احزاب در صدر اسلام است و امروز استکبار جهانی عواملش را در دنیا بسیج کرده است.

کریمی ادامه داد: جبهه رسانه‌ای گسترده‌ای علیه انقلاب با شایعه‌سازی، تخریب و یاس آفرینی در مردم فعال است و از طرفی هم عوامل آن‌ها در داخل، غرب‌گرایان و لیبرال‌هایی که آینده خودشان را در اتصال به غرب می‌بینند و با مبانی فکری انقلابی ملت همیشه سر ناسازگاری داشته‌اند امروز دست‌به‌دست هم داده‌اند تا آینده‌ای را که شایسته ملت ایران است را بگیرند.

دولتی با رویکرد انقلابی و اراده مصمممی می تواند مشکلات را حل کند/ ستاد نامزدهای جبهه انقلاب هم‌افزایی داشته باشند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب افزود: ما در استان مرکزی ۴ سال قبل که کارگزاران دولت آقای روحانی خیلی قوی‌تر از تیم موجود بودند و سرمست پیروزی برجام، دست‌به‌دست هم دادیم و این استان را جزو استان‌هایی قراردادیم که آقای رئیسی رأی بیشتری نسبت به آقای روحانی داشت و این دوره باید کار خیلی بزرگ‌تری را صورت بدهیم.

وی تصریح کرد: ما این توان را داریم و جریان انقلابی مقتدرانه در روزهای آینده به صحنه خواهد آمد و ملت ایران در ۲۸ خردادماه حماسه بزرگی را می‌آفرینند، رسالت بزرگی بر دوش ماست فکر کنیم عملیاتی در پیش است و باید شبانه‌روزی تلاش کنیم تا با این عملیات دولتی جوان، انقلابی و حزب‌اللهی روی کار بیایید.

کریمی در ادامه به تشریح برخی شایستگی‌های آیت‌الله رئیسی پرداخت و افزود: آقای رئیسی کسی هستند که نه کیسه‌هایی از اموال نامشروع انباشته‌اند و نه رانت‌خواری‌هایی داشته‌اند که بخواهند این پول‌ها را به صحنه انتخابات بیاورند، مثل دیگرانی که آوردند و می‌آورند، پس باید بسیج شویم و هرچه داریم به صحنه بیاوریم.

این نماینده مجلس ادامه داد: مردم امروز مشکل‌دارند و این یک ننگ است برای استان مرکزی که با ۷۰ هزار تن تولید مرغ که همیشه ۶۰ درصد این ظرفیت را مصرف می‌کرده‌ایم امروز مردم این استان در صف مرغ بایستند، مردم ناراضی هستند و حق‌دارند ولی ما باید با بیان شیوایی این واقعیت را به مردم بگوییم که اگر می‌خواهید مشکل حل شود باید تحول حاصل شود و دولتی با رویکرد انقلابی و اراده مصمم و باور ما می‌توانیم مشکلات را حل کند.

وی اظهار کرد: شرایط ما در جریان انقلاب به‌گونه‌ای نیست که باهم رقابت کنیم و اطلاع موثق داریم که حتی برخی از بزرگواران بنا به دعوت و تأکید آقای رئیسی به صحنه آمدند ولی آنچه باید رعایت شود این است که ستادهای نامزدهای جبهه انقلاب هم‌افزایی داشته باشند و یک جریان و هدف واحد را پیش ببریم.

بر این باوریم که آیت‌الله رئیسی کاندیدای اصلح هستند/ مبارزه با فساد یکی از مطالبات جدی مردم است

کریمی تصریح کرد: همه ما بر این باور هستیم که آیت‌الله رئیسی کاندیدای اصلح هستند و این نافع شایستگی‌های سایر نامزدها نیست اما عوامل شایستگی ایشان بسیار بالاست؛ بحث سیادت و روحانیتی که ایشان دارند و مورداحترام در جامعه است، ایشان در مکتب شهید بهشتی تربیت‌شده و درصحنه دفاع مقدس حضور پیداکرده است.

وی ادامه داد: آقای رئیسی علاوه بر تحصیلات حوزوی یک چهره دانشگاهی است و دارای تجربه‌های مدیریتی ذی‌قیمتی هستند، ایشان در هرکجا بوده موفق بوده و درخشیده، همگی به موفقیت ایشان در قوه قضائیه اذعان کردند، بحث پاک دستی و سلامت ایشان که در طول دوره خدمتش یک نقطه سیاه نیست و هیچ‌کس شبهه‌ای درباره ایشان و اطرافیانش مطرح نکرده و نمی‌کند سرمایه ارزشمندی است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: جراحی‌های بزرگی باید در کشور صورت گیرد که نیاز به قاطعیت و شجاعت دارد، آقای رئیسی کسی است که این شجاعت را دارد و همواره پیروی از ولایت داشته و مورد تائید مقام معظم رهبری بوده‌اند.

کریمی با بیان اینکه بحث مبارزه با فساد یکی از مطالبات جدی مردم است افزود: فساد همچون اختاپوسی بر منافع و مصالح مردم و کشور چنبره زده و کسانی می‌توانند تحول‌آفرین باشند که مبارزه با فساد را در کارنامه خود داشته باشند نه اینکه خودشان، بردارانشان و فرزندانشان و تیم مدیریتی آن‌ها انباشته از پرونده‌های فساد باشند.

وی ادامه داد: آقای رئیسی کسی بود که قائم‌مقام آستان قدس را به علت تخلفات عزل و دادگاهی کرد و زمانی که به قوه قضائیه آمد معاون قوه قضائیه را با تمام حمایت‌هایی که از او بود به دادگاه سپرد و به زندان فرستاد و این مبارزه با فساد را در کمتر کسی دیده‌ایم و این قطعاً موردتوجه مردم است.

این نماینده مردم خاطرنشان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری اخیراً هم تأکید کردند ما در بحث نظامی، جبهه مقاومت و عوامل اقتدار ملی بحمدالله موقعیت خوبی داریم ولی در بحث اقتصاد مشکل وجود دارد و اقتصاد ایران باید متحول شود و کسی می‌تواند آینده کشور را بسازد که روحیه تحول‌آفرینی داشته باشد و آقای رئیسی این ویژگی را دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =