پیامدها و آسیب‌های عدم حضور مردم در انتخابات تبیین شود

وی بیان کرد: مشارکت در انتخابات مضرات و منافع شخصی در برندارد و منافع ملی به دنبال دارد و اگر منافع ملی آسیب ببیند تر و خشک با هم می‌سوزند و باید به خاطر منافع ملی مردم باید پای صندوق بیایند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، کنگاوری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: اهمیت و مشارکت پرشور مردم در انتخابات در کلام امام خمینی (ره) نمایان است که فرمودند :”حفظ نظام از اوجب واجبات است”.

کنگاوری اظهار کرد: در گذشته دشمنان با تحمیل جنگ تحمیلی یا ابعاد فرهنگی و در نهایت تحریم اقتصادی ما را تحت فشار قرار می دادند اما امروزه آمریکا به قدرت نظامی ما پی برده است و قدرت پیاده کردن محدودیت های گذشته را ندارد چون ما ثابت کردیم دوران بزن و درو تمام شده است و موقعیتمان در منطقه تثبیت شده است.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: آمریکا از طریق ایجاد آشوب و فتنه های گوناگون مانند فتنه ۸۸ تلاش کرد تا سیستم حکومتی ما را به استحاله بکشد اما با هوشیاری مردم ایران به نتیجه نرسید امروز از طریق انجام تبلیغات و عملیات روانی تلاش می کند مشروعیت نظام را زیر سؤال ببرد.

وی افزود: اخیرا برخی از شخصیت های بین المللی که با آمریکا هماهنگ هستند اذعان دارند که ” ایران از لحاظ نظامی قدرت برتر است و اگر در این انتخابات طیف انقلابیون انتخاب شوند جمهوری اسلامی پیشرفت شگفت انگیزی می کند و صراحتاً گفته‌اند هر آنچه در توان داریم باید برای تبلیغات بکار بگیریم که این انتخابات با آسیب مواجه شود.”

کنگاوری تصریح کرد: برای واردکردن آسیب به انتخابات عملیات روانی مبنی بر عدم مشارکت در انتخابات را از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های مجازی پیاده کردند تا مشروعیت نظام را زیر سؤال ببرند.درحالی‌که ما پتانسیل قوی داریم و مردم ما متحد هستند.

این کارشناس سیاسی تأکید کرد: باید از طریق صداوسیما و با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری و استفاده از شخصیت‌هایی مانند مراجع عظام تقلید و..در جهت آگاه‌سازی و بصیرت افزایی مردم تلاش کرد. مردم باید بدانند آمریکا مشروعیت نظام را هدف قرار داده است، باید  پیامدها و آسیب‌هایی عدم حضور مردم در انتخابات تبیین شود که اگر مردم از این مسائل مطلع شوند در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی بیان کرد: مشارکت در انتخابات مضرات و منافع شخصی در برندارد و منافع ملی به دنبال دارد و اگر منافع ملی آسیب ببیند تر و خشک با هم می‌سوزند و باید به خاطر منافع ملی مردم باید پای صندوق بیایند.

کنگاوری در پایان خاطرنشان کرد: باید بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری را آیینه پیش رو و چراغ هدایت خود قرار دهیم و در این راستا برای تبلیغات و روشنگری و بصیرت افزایی لحظه‌ای کوتاهی نکنیم تا به فضل الهی باروی کار آمدن یک دولت انقلابی زمینه را برای ایجاد تمدن بزرگ اسلامی مهیا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =