انهدام یک باند موادمخدر توسط رزمندگان نیروی دریایی سپاه/کشف بیش از ۶۰۰ کیلو موادمخدر در سواحل کنارک

به همت رزمندگان نیروی دریایی سپاه یک باند توزیع موادمخدر در اطراف شهر کنارک در استان سیستان و بلوچستان توسط پایگاه امام علی(ع) نیروی دریایی سپاه متلاشی شد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از مشرق، ناوسالار یکم پاسدار موسوی فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار ظهر امروز اعلام کرد: با توجه به اشرافیت کامل اطلاعاتی این  پایگاه  بر حوزه های مأموریتی، رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه در این پایگاه موفق شدند در یک عملیات دقیق و منسجم  به میزان بیش از   ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر  کشف و ضبط نمایند . 

وی افزود : اشرافیت اطلاعاتی پایگاه امام علی(ع) توانستند یک محموله  ۶۴۰ کیلویی مواد مخدر در یک خانه مسکونی در سواحل کنارک  که قرار بود با قایق به سواحل استان هرمزگان منتقل شود را کشف و ضبط کنند.

فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع چابهار با اشاره به اینکه طبق یک برنامه زمانبندی شده اطلاعاتی و دقیق، فعالیت این باند از نقطه مبدأ و رصد مسیر حرکت تحت نظر کامل بود طی یک هفته اخیر ، گفت :این دومن مرحله کشف مواد مخدر توسط رزمندگان این پایگاه هست که  جمعا بیش از یک تن و ۲۰۰ کلیو  انواع مواد مخدر  کشف و ضبط شد که پس از شناسایی محل استقرار و فعالیت این باند، با اخذ دستور قضایی، اقدام لازم و ویژه عملیاتی انجام گرفت.

فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار ادامه داد:  اعضای این باند دستگیر و خودروهای متعلق به آنان نیز توقیف شده است.

وی گفت: شناسایی و برخورد با باندهای حرفه‌ای موادمخدر را از اولویت دستگاه‌های قضایی، امنیتی و انتظامی دانست و گفت: هدف نهایی مبارزه با موادمخدر، پیشگیری از آلودگی شهروندان خصوصا جوانان به اعتیاد و تحمیل عوارض آن در قالب آسیب‌های اجتماعی، به خانواده ها و جامعه است.

ناوسالار یکم پاسدار موسوی اضافه کرد: در  مسیر مبارزه جدی با قاچاق کالا، دام و مواد مخدر و با اعمال مدیریت هم افزا با سایر دستگاه های امنیتی و قضایی، علاوه بر تشدید مجازات قاچاقچیان و سوداگران مرگ از سوی قضات، آگاه‌سازی جامعه با هدف پیشگیری از گرایش جوانان به مصرف موادمخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی،  از اولویت های اصلی مبارزه با شبکه توزیع مواد خانمان سوز مخدر، می باشد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =