عملیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناوهای آمریکایی پیروزی بزرگ برای ملت ایران بود

صفاهانی گفت:در روزهای گذشته دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش نسیم خنداب ؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: انسان با تقوا از طرق مختلف از اسلام و موازین شرعی، با شجاعت تمام در مقابل دشمنان می ایستد امیدواریم خداوند همه ما را جزء متقین قرار دهد.

وی در ادامه بیان کرد:روز سیزده آبان ماه به خاطر سه اتفاق مهم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت آمریکای جنایتکار در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ ماموران شاه خائن به خانه امام راحل در قم ریختند و امام راحل را دستگیر کردند وبه تهران بردن و به دستور آمریکای جنایتکار به ترکیه تبعید کردند و در اتفاق دیگر دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ در اعتراض به شاه و حمایت از امام راحل و راهپیمایی کردند اما متاسفانه به دستورشاه خائن دانش آموزان را به گلوله بستند و خیل عظیمی از دانش آموزان را به شهادت رساندند.

خطیب جمعه خنداب در ادامه گفت:درسیزده آبان ۱۳۵۸ نیز دانشجویان وقتی متوجه شدند  آمریکا در ایران فتنه گری وجاسوسی می کند  لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند وجاسوسان آمریکا را گروگان گرفتند.

صفاهانی تصریح کرد:در زمان شاه خائن آمریکا در ایران همه کاره بود و در امور داخلی ایران دخالت می کرد که با تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان دست آمریکا از دخالت در امور ایران قطع شد.

وی گفت: امام راحل تسخیرلانه جاسوسی  را انقلاب دوم نامیدند وفرمودند این انقلاب ازانقلاب اول مهمتر است چون تسخیر لانه جاسویی یک انقلاب ضد امریکایی وضد استعماری و تو دهنی محکمی به آمریکای جنایتکار بود. امروزهم جوانان با همان روحیه انقلابی و استکبار ستیزی در همه صحنه ها حضور دارند و از اسلام و انقلاب وآرمان شهدا دفاع می کنند.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد:دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =