حماسه آفرینی نیروی دریایی سپاه عزت و اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت/نیروهای مسلح شعار ماقوی هستیم را تحقق بخشیده اند

سردار کریمی گفت:روحیه دینی و انقلابی ملت ایران اجازه نمی دهد هیچ قدرتی او را تحقیر کند و لذا تمام قد در برابر زورگویان و مستکبرین خواهند ایستاد که حماسه آفرینی پاسداران نیروی دریایی سپاه نمادی از عزت و اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به عملیات موفقیت‌آمیز و حماسی سپاه پاسداران در دریای عمان که منجر به شکست هیمنه شیطان بزرگ آمریکا شد؛ گفت: در سالروز یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر شاهد حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه پاسداران در مقابل با استکبار جهانی بودیم و بار دیگر ذلت و افول آمریکا به جهانیان نمایش داده شد.

وی افزود: فرزندان ملت ایران در نیروهای مسلح در مقابله با هرگونه تهدید هوشیاری کامل دارند و حماسه آفرینی نیروی دریایی سپاه بار دیگر نشان داد نیروهای مسلح در مقابله با هرقدرتی که بخواهد به منافع مردم و کشور ضربه وارد کند مقتدرانه و باشجاعت ایستادگی می کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: پاسداران شجاع و دلاور نیروی دریایی سپاه تربیت شدگان مکتب حاج قاسم سلیمانی هستند و در این عملیات افتخار آمیز سلیمانی وار شکوه و اقتدار ملت ایران را به جهانیان نشان دادند.

وی بیان کرد: امروز کلام امام خمینی(ره) که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتواند کند به وضوح قابل مشاهده است و این مسئله به دلیل وجود اسلام ناب محمدی، نعمت ولایت فقیه و مردمی هوشیار است که باید قدر آنها را بدانیم.

کریمی با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی ، روحیه استکبارستیزی به یک روحیه ملی تبدیل شده،گفت: این به برکت مکتب امام خمینی(ره) است که روح خودباوری، روح عزت و هویت اسلامی را به ملت ایران بازگرداند.

وی افزود: روحیه دینی و انقلابی ملت ایران اجازه نمی دهد هیچ قدرتی او را تحقیر کند و لذا تمام قد در برابر زورگویان و مستکبرین خواهند ایستاد که حماسه آفرینی پاسداران نیروی دریایی سپاه نمادی از عزت و اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: به برکت روحیه انقلابی و جهادی حاکم در نیروهای مسلح هوشیاری و آمادگی به هرگونه تهدیدی وجود دارد و خوشبختانه در طی این سال ها شعار ماقوی هستیم را تحقق بخشیده اند.

وی اضافه کرد: حماسه آفرینی سپاه پاسداران در عملیات موفقیت آمیز شکست هیمنه شیطان بزرگ در سرقت نفتکش ایرانی در آب های دریای عمان بار دیگر سیلی دیگری بر چهره کریه استکبار جهانی نواخت و آرامش و غرور ملی مردم را تقویت کرد.

کریمی تأکید کرد: امروز استکبار جهانی در مقابله با قدرت انقلاب اسلامی به بن بست کامل رسیده و همه راهبردهای منطقه ای آنها با شکست جدی مواجه شده است.

وی خاطر نشان کرد: گام دوم انقلاب مقطع حماسه آفرینی ملت ایران در عرصه های مختلف است که باید با روحیه خدا باوری و خودباوری رقم بخورد و ملت ایران با مقاومت ۴۲ ساله بر روی ارزش های اسلامی و تسلیم نشدن در برابر زورگویی های دشمنان موجب افول قدرت آمریکا شده است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =