دولت سیزدهم با اجرای طرح وسیع واکسیناسیون در کنترل کرونا موفق بود

یاری با اشاره به اینکه در طی سه ماه اخیر تمرکز اصلی دولت بر مهار کرونا بود گفت: خوشبختانه دولت سیزدهم توانست با اجرای طرح وسیع واکسیناسیون در کنترل کرونا موفق باشد.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمدجواد یاری، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب در خصوص عملکرد صد روزه دولت سیزدهم گفت: در طی  سه ماهی که آقای رئیسی دولت را در اختیار گرفته‌اند چند اقدام اساسی انجام داده‌اند اولین مسئله بازگشت انقلاب به ریل اصلی خود بود.

وی بیان کرد: سابقه و عملکرد دولت‌های آقایان بازرگان، میرحسین، بنی‌صدر، هاشمی، خاتمی، روحانی و دولت دوم احمدی‌نژاد نشان می هد که به هیچ عنوان اصول و آرمان های انقلاب را دنبال نمی کردند.

 یاری افزود: دشمن در دهه های گذشته اجازه نداده بود دولت اسلامی شکل بگیرد و طبیعتاً در مسیر کار این دولت انقلابی، سنگ‌اندازی و شبهه افکنی های زیادی داشت به نحوی که در این سه ماه حملات زیادی که جریانات برانداز و اصلاح طلب علیه اقدامات دولت رئیسی انجام دادند تا مردم اقدامات مثبتشان را نبینند.

وی گفت: دولت قبلی عمدا واکسن وارد نمی کرد و امنیت و جان مردم را به گروگان گرفته بود و میخواست به نظام فشار بیاورد تا اف تی ای اف تصویب شود تا نظام به گروگان نظام سلطه در بیاید ولی آقای رئیسی علی رغم همه مسائلی که وجود داشت توانست واکسن را وارد کند و به دروغ جریان اصلاحات پایان دهد.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در طی سه ماه اخیر تمرکز اصلی دولت بر مهار کرونا بود باید این کار در اولویت قرار می گرفت چون مهمترین موضوعی بود که با جان مردم سروکار داشت و خوشبختانه توانست با اجرای طرح وسیع واکسیناسیون در کنترل کرونا موفق بود.

وی به سایر اقدامات دولت سیزدهم در صد روز اخیر اشاره کرد و گفت: مسئله دومی که آقای رئیسی رقم زد بازگشت دولت و ملت به یکدیگر بود در دوره های گذشته مخصوصا دوره آقای روحانی  که جریان لیبرال حاکم بود بین دولت و ملت  شکاف ایجاد کرده بودند عصبانیت و ناامیدی در بین مردم حاکم بود اما در حال حاضر با بازگشت اقای رئیسی، ملت به سمت دولت برگشته اند.

وی افزود: موضوع مهم دیگر ساخت یک میلیون مسکن در سال که با این اقدام سالی سه میلیون شغل ایجاد و ۲۵۰ صنعت رونق خواهد گرفت و مهمترین دغدغه مردم حل خواهد شد و ۳۵ درصد تورم با نهضت ساخت مسکن حل خواهد شد.

این کارشناس سیاسی افزود: جریان برانداز و لیبرال از اینکه این آرامش را می بیند و می دانند سیاست‌های آقای ریسی در آینده به ثمر خواهد رسید و مشکلات حل می‌شود تلاش می‌کنند دستاورد دولت را نادیده بگیرند و تخریب کنند. امروز جریان اصلاحات با بی‌اخلاقی از طریق  رسانه و پول برای شکست دولت استفاده می‌کند. لذا وظیفه رسانه‌هاست که در گام اول ماهیت و هدف جریان تحریف اصلاحات را مشخص کنند که می‌خواهند تمرکز دولت را به هم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: آقای رئیسی کشور سوخته را تحویل گرفت نزدیک ۸۰۰ هزار میلیارد بدهی و کسری بودجه را دولت روحانی به ارث گذاشت و طبیعتاً غلبه بر این چالش و مافیای دلالی موجود در بدنه دولت که نهادینه‌شده‌اند، غلبه بر مدیران نجومی بگیر که در دل وزارتخانه‌ها هستند زمان‌بر خواهد بود قطعاً دولت رئیسی در این مسیر موفق خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =