کتاب «تازه داماد» برگرفته از زندگینامه شهید «مهدی جودکی» رونمایی می شود

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی از رونمایی کتاب «تازه داماد» برگرفته از زندگینامه شهید والامقام «مهدی جودکی» به مناسبت هفته بسیج وهفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدا به نسل جوان در هفته کتاب و کتابخوانی و بسیج کتاب «تازه داماد» که برگرفته از زندگینامه شهید والامقام «مهدی جودکی» است رونمایی خواهد شد که در کنار این رونمایی برنامه های فاخر دیگری نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی افزود: تجلیل از خانواده معظم شهید «مهدی جودکی» و خانواده شهدای منطقه سنگ های آذرین از جمله شهید «آسنجرانی» و شهید«قریشی»و تجلیل از خانواده معظم زنده یاد حاج «داود میرزایی» که در آن زمان فرمانده گردان تکاور بودند از مهمترین برنامه ها در کنار آیین رونمایی است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تجلیل از جانبازان این عملیات و تهیه نسخه صوتی کتاب «تازه داماد» از دیگر برنامه های مهم در کنار آیین رونمایی خواهد بود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =