ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان به شهید سلیمانی افتخار می کنند/ حاج قاسم نمونه کامل یک مسئول مردمی بود

آصفری گفت حاج قاسم سلیمانی از جنس مردم و با مردم بود و در راه خدمت به مردم مجاهدانه تلاش کرد و شهید سلیمانی نمونه کامل یک مسئول مردمی بود که امروز مسئولین می توانند از این شهید بزرگوار الگو بگیرند.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی هم در زمان حیات بابرکتشان و هم با شهادتشان ماهیت پلید جبهه استکبار و حامیان آنها را برای جهانیان اثبات نمود و با اقدامات موثری که در جبهه مقاومت انجام داد توطئه های جریان داعش و تکفیری ها را خنثی نمود و سردار سلیمانی مانع رسیدن داعش به اهداف شوم خود شد.

وی افزود: امروز اگر داعش و جریان های تروریستی منطقه فرصت پیدا نکردند در بین امت اسلام توطئه انگیزی کنند به برکت اقدامات موثر شهید سلیمانی است و برنامه های استراتژیک شهید سلیمانی در جبهه مقاومت راهبرد جبهه استکبار و حامیان آنها را با شکست جدی مواجه کرد.

شهید سلیمانی وحدت بین امت اسلام برای دفاع از مظلومین و دفاع از ارزش های اسلامی را برقرار کرد

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به اینکه اقدامات شهید سلیمانی موجب شد داعش به اهدافی که در راستای اختلاف بین امت های اسلام داشت به تحقق نرسد و مانع حاکم شدن جریان تکفیری و اسلام آمریکایی در منطقه اسلامی شد اظهار کرد: شهید سلیمانی وحدت و انسجام بین امت اسلام برای دفاع از مظلومین و دفاع از ارزش های اسلامی را برقرار کرد.

وی تأکید کرد: جبهه مقاومت تمام راهبردهای رژیم صهیونیستی برای ایجاد اختلاف میان امت های اسلامی را با شکست مواجه کرد و مانع پیشروی اسرائیل شد.

آصفری با بیان اینکه شهید سلیمانی به عنوان یک الگوی کامل انقلابی و جهادی امروز پیش روی همه مسئولین است، گفت: مکتب شهید سلیمانی در همه ابعاد برای مسئولین و مردم راهگشا است و این مکتب مختص ایران اسلامی نیست بلکه امت های اسلامی و همه ملت های آزادی خواه جهان می توانند از این مکتب به خوبی استفاده کنند.

شهید سلیمانی نمونه کامل یک مسئول مردمی بود

وی با تاکید بر اینکه حاج قاسم سلیمانی از جنس مردم و با مردم بود و در راه خدمت به مردم مجاهدانه تلاش کرد افزود: شهید سلیمانی نمونه کامل یک مسئول مردمی بود که امروز مسئولین می توانند از این شهید بزرگوار الگو بگیرند.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به اینکه شهید سلیمانی با مدیریت میدانی نشان داد با مردم بودن موفقیت به دنبال دارد،اظهار کرد: امروز نقش مردم و مردمی بودن بسیار با اهمیت است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی از بیت المال برای منافع شخصی خود استفاده نکرد و ایشان در همه عرصه های خدمت به مردم پیشتاز بود و از دفاع مقدس و جبهه مقاومت و بحرانی هایی مثل سیل و زلزله در کنار مردم بود و فدایی ملت شد و این روحیه باید امروز بیشتر مورد توجه مسئولین باشد.

آصفری ادامه داد: شهید سلیمانی علاوه بر دغدغه های دفاع از ارزش های اسلامی و دفاع از حریم اهل بیت(ع) و خدمت صادقانه به مردم در عرصه های مختلف دغدغه های فرهنگی نیز داشت و نشان داد یک نیروی نظامی باید در همه ابعاد به فکر جامعه اسلامی و امت اسلام باشد.

مکتب شهید سلیمانی به سایر کشورهای اسلامی منتقل شده است

وی اضافه کرد: جبهه استکبار فکر می کرد با شهادت شهید سلیمانی می تواند به اهداف شوم منطقه ای خود دست پیدا کند اما امروز نه تنها آمریکا در منطقه با شکست جدی مواجه شده بلکه جبهه مقاومت پویا تر از گذشته در مسیر رسیدن به اهداف خود گام برمی دارد و امروز مکتب شهید سلیمانی به سایر کشورهای اسلامی منتقل شده است.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس خاطر نشان کرد: امروز ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان به شهید سلیمانی افتخار می کنند و ادامه دهنده مسیر و مکتب شهید سلیمانی هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =