شهید سلیمانی همه احزاب و اقشار را زیر چتر انقلاب نگه می‌داشت/حاج قاسم بنیان گذار منطق مقاومت بود

نظری گفت: شهید سلیمانی همه گرایش ها و علایق سیاسی را در زیر چتر انقلاب نگه می داشت و همه هم با او احساس همدلی می کردند. تنها مرزی که می شناخت مرز انقلاب و ضد انقلاب بود و سایر مرزبندی ها را قبول نداشت.

علیرضا نظری نماینده خمین در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار دلها، گفت: سردار شهید سلیمانی الگوی ارتباط مسئولین با مردم و همدلی با بدنه جامعه بود. ایشان در عین حالی که از چهره های شاخص کشور بود ولی ارتباطش با مردم و تمامی اقشار قطع نشد.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی های این شهید بزرگوار ارتباط با تمام اقشار جامعه و همه احزاب سیاسی بود، به طوری که همه گرایش ها و علایق سیاسی را در زیر چتر انقلاب نگه می داشت و همه هم با او احساس همدلی می کردند. تنها مرزی که می شناخت مرز انقلاب و ضد انقلاب بود و سایر مرزبندی ها را قبول نداشت.

نظری با بیان اینکه بنیان گذار منطق مقاومت شهید سلیمانی بود، گفت: این شهید بزگوار در عمل نشان داد که مقاومت گرچه هزینه هایی به دنبال دارد ولی از هزینه های سازش به مراتب کمتر و از آن طرف نهایتا سودمند و نتیجه بخش است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: چنین منطقی باعث شد تا انقلاب تا این مرحله پیش برود، از هجمه های وارد شده در امان بماند و عملا توطئه های دشمن در منطقه را به شکست منتهی کند.

نظری خاطرنشان کرد: آثار و برکات شهادت ایشان به همان اندازه حیات ظاهری ایشان و بلکه بیشتر، برای بشریت و اسلام و انقلاب سودمند بود و امیدواریم خون این شهید موجب اخراج استکبار جهانی از منطقه و پیروزی محور مقاومت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =