۹دی یکی از حوادث ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی است

هانی زاده گفت:۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و ملت ایران بود و ثابت کرد مردم در کنار رهبری و نهادهای جمهوری اسلامی ایران ازانقلاب و دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند.

به گزارش نسیم خنداب؛هانی زاده، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:حماسه ۹ دی با عنوان روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت نام‌گذاری شده و یکی از حوادث ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی است.

هانی زاده اظهارکرد: در زمان انتخابات ۱۳۸۸ برخی از جریانات معاند یک سلسله اقداماتی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و سعی کردند بین مردم تقابل ایجاد کنند.

وی افزود: بعد ازحوادثی که در انتخابات ۸۸ رخ داد و مقام معظم رهبری سخنرانی تاریخی در خطبه های نمازجمعه تهران داشتند مردم ایران به صورت خودجوش به خیابانها آمدند و برخی از افراد و جریاناتی را که در کف خیابان اقدام به تخریب اماکن عمومی کرده بودند از خیابان ها بیرون راندند و شرایط را به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر دادند.

کارشناس سیاسی تصریح کرد:به علت جریان سازی هایی که علیه ایران صورت گرفته بود گمانه زنی های جریانات معاند این بود که انتخابات ۸۸ آخرین انتخابات ایران خواهد بود.

 هانی زاده گفت: ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و ملت ایران بود که ثابت کرد مردم در کنار رهبری و نهادهای جمهوری اسلامی ایران از انقلاب و دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =