دشمن در فتنه اعتقادی جوانان ایران را هدف قرار داده است

صفاهانی گفت: دشمنان از طریق فضای مجازی و تهاجم فرهنگی اعتقاد جوانان را هدف قرار دادند اما بدانند مردم و مسئولین ما بیدارو وفادار به دین هستند و دست از اعتقادات خود برنخواهند داشت.

به گزارش نسیم خنداب حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در مراسم گرامیداشت ۹ دی گفت: روز ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.در۹ دی ماه سال ۸۸ مردم بصیر ایران  به ندای رهبری لبیک گفتند و با ولایت عهد و پیمان بستند که همچون شهدا پای آرمان بلند اسلام و انقلاب خواهند ایستاد.

 وی در ادامه بیان کرد:هدف دشمنان در فتنه سیاسی سال ۷۸ تهاجم فرهنگی بود که عده ای مزدبگیر غربی می خواستند با سیاسی کاری بر مردم غلیه کنند اما نمی دانستند  مردم عاشق  اسلام و رهبری وانقلاب و اهل بیت هستند و هرگز دست از آرمان های بلند انقلاب برنخواهند داشت

صفاهانیذ افزود: در فتنه سال ۸۸ رهبر فتنه گران گفت اگر موسوی رای نیاورد تقلب شده است و به خیابانها خواهیم ریخت این فتنه آمریکایی اسرائیلی که با مدیریت غربی ها و حمایت منافقین ۸ ماه طول کشید ،به مقدسات اسلام و عاشورا و امام حسین(ع) توهین شد و در عاشورا و تاسوعای حسینی سوت و کف زدند.

وی در ادامه گفت:با دیدن این صحنه ها مردم صبرشان به پایان رسید و با راهپیمایی گسترده در مقابل فتنه گران ایستادند و سران فتنه را به زباله دان تاریخ ریختند و ۹ دی در تاریخ انقلاب ماندگار شد.

 امام جمعه خنداب تصریح کرد: از سال ۹۲  جنگ اقتصادی را با تحریم ها و تورم ها و.. بر علیه نظام و اسلام  راه انداختند تا مردم بر اثر فشار اقتصادی دست از آرمان انقلاب بر دارندو نسبت به آینده انقلاب ناامید کنند و در سال ۹۸ با گران شدن بنزین اوج گرفت.

وی در ادامه گفت: برخی از مسئولین پیرو دشمنان شدند و باور کردند حتما باید زیر چتر آمریکا باشند ومذاکره کردند و برجام را امضا کردند برجامی که فرجامی برای ملت ایران  نداشت که اگر مسئولین وقت از ابتدا به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش میکردند دشمن نمی توانست به اهداف خود نزدیک شود.

صفاهانی خاطر نشان کرد: هدف دشمنان از این فتنه ها این است که مردم را در مقابل نظام اسلامی قراردهند و راه نفوذ آمریکا را فراهم کنند اما دشمنان بدانند مردم ایران بصیر هستند و مستحکم در مقابل دشمنان می ایستند و هرگز دست از آرمان های بلند انقلاب برنخواهند داشت.

وی گفت:میخواهند عقیده ما را نسبت به مکتب امام حسین کمرنگ کنند ما شاگردان مکتب امام حسین(ع) هستیم در کلاس درس امام حسین درس شجاعت را یاد گرفته ایم و هرگز زیر با ذلت نخواهیم رفت و شعار ما تا ابد هیهات من الذله است.

صفاهانی گفت:دشمنان از فتنه اقتصادی، امنیتی و سیاسی نتیجه نگرفتند و خودشان اذعان کردند ایران صاحب اقتدار شده است و با جنگ نمی توانیم مقابل ایران بایستیم باید اعتقاد مردم و نسل جوان را هدف قرار دهیم و جوانان را از مکتب امام حسین (ع) و معنویات جدا کنیم و در سال های اخیر فتنه اعتقادی را راه انداختند

وی در پایان گفت: دشمنان از طریق فضای مجازی و تهاجم فرهنگی اعتقاد جوانان را هدف قرار دادند اما بدانند مردم و مسئولین ما بیدار و وفادار به دین هستند و دست از اعتقادات خود برنخواهند داشت.ایران روز به روز در حال پیشرفت و آمریکا رو به افول است و به فضل الهی اضمحلال و نابودی آمریکا را با چشمانمان خواهیم دید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =