شهید سلیمانی نماد بارز ولایتمداری بود/۹ دی تجلی ولایتمداری، دشمن‌شناسی و بصیرت مردم است

عزیزی بیان کرد:در راستای گرامیداشت دهه بصیرت و هفته مقاومت ناحیه مقاومت خنداب بیش از ۵۰ عنوان برنامه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار دارد که با محوریت پایگاه های بسیج شهری و روستایی در سطح شهرستان برگزار می شوند .

به گزارش نسیم خنداب؛ سرهنگ دوم پاسدار حسین عزیزی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: حرکت مردم در نهم دی تجلی ولایتمداری، دشمن‌شناسی و بصیرت و همبستگی ملی و یک حماسه عاشورایی بود که محاسبات دشمن را در هم‌ریخت.

وی در ادامه بیان کرد: مردم  در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی (ره) و مقام معظّم رهبری حماسه‌ای جاودان و به‌یادماندنی را در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند.

فرمانده سپاه خنداب به هفته مقاومت و شهادت سردار بزرگ اسلام اشاره کرد و گفت: سردار سلیمانی سرباز مطیع و با بصیرت ولایت‌فقیه و انقلاب اسلامی  و نماد بارز ولایتمداری بود.

عزیزی با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با یوم‌الله نهم دی و دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت یادآور شد: تقارن ایام فاطمیه با یوم‌الله نهم دی فرصت بسیار مناسبی را فراهم ساخته تا از ظرفیت هیئت مذهبی و مبلغین در راستای بصیرت افزایی و روشنگری استفاده شود.

فرمانده سپاه خنداب بیان کرد: در راستای گرامیداشت دهه بصیرت و هفته مقاومت  ناحیه مقاومت خنداب بیش از ۵۰ عنوان  برنامه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار دارد که با محوریت پایگاه های بسیج شهری و روستایی در سطح شهرستان برگزار می شوند .

وی اجرای رزمایش کمک مؤمنانه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، یادواره  شهدا، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی نشست‌های بصیرتی را از جمله برنامه‌های مهم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در خنداب عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =