زندگی حاج قاسم وقف اسلام و ولایت بود/تمام زندگی حضرت زهرا(س) وقف ولایت و امامت بود

صفاهانی گفت: بالاترین مدال افتخار شهادت است سردار سلیمانی عزیز مزد زحمات خود را از خداوند گرفت و در راه اسلام و انقلاب و دین و مقاومت و در راه مکتب اهل بیت به شهادت رسید.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: بالاترین درسی که از حضرت زهرا(س) میتوانیم بگیریم درس ولایتمداری است تمام زندگی حضرت زهرا(س) وقف ولایت و امامت بود و در طول زندگی هرگز از مسیر ولایت خارج نشد امیدواریم همه ما در مسیر ولایت و امامت قرار بگیریم.

صفاهانی ضمن تسلیت ایام شهادت سردار سلیمانی گفت: بالاترین مدال افتخار شهادت است سردار عزیز ما مزد زحمات خود را از خداوند گرفت و در راه اسلام و انقلاب و دین و مقاومت و در راه مکتب اهل بیت به شهادت رسید.

وی گفت: رمز موفقیت حاج قاسم اطاعت از ولایت بود و در تمام زندگی از خط ولایت خارج نشد و به این شعار رهسپاریم با ولایت تا شهادت عمل کرد.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد:حاج قاسم گوشش به دهان رهبری بود که حرفی از رهبر انقلاب بر زمین نماند و با تمام وجود فرمایشات رهبر را عملی می کرد و برای ولایت سر داد تا ملت ایران سربلند وسرافراز باشند.

صفاهانی افزود: در وصیت نامه خود می فرماید: ولایت فقیه تنها نسخه نجات بخش است بدور از هرگونه اختلاف برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید چرا که خیمه ولایت فقیه خیمه رسول الله است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:ملت ایران حسینی است و از دشمنان نمی ترسد و شهادت را افتخار می داند دشمنان باید مراقب صحبت و تحرکات خود باشند اینجا سرزمین سلیمانی هاست اگر بخواهند خطایی انجام دهند دستان آنها را قطع خواهیم کرد و آنها را به خاک مذلت خواهیم کشاند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =