ساخت یک میلیون مسکن در سال باعث رشد تولید و افزایش اشتغال می شود

کریمی با بیان اینکه پروژه ساخت مسکن مانند لوکوموتیوی است که بیش از ۲۰۰رشته صنعتی را با خود به حرکت در می آورد، گفت: این کار می تواند نقش بزرگی در رشد تولید، افزایش اشتغال و سوق دادن حجم عظیم نقدینگی به سمت تولید موثر باشد.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به طرح ساختن یک میلیون مسکن در سال توسط دولت سیزدهم، گفت: در اینکه حوزه مسکن نیاز به جهش بزرگی دارد، ظرفیت این اقدام وجود دارد و مردم هم به مسکن نیاز دارند، تردیدی نیست ولی اینکه آیا این ظرفیت بالقوه به بالفعل تبدیل می شود یا خیر باید منتظر عملکرد دولت بود.

کریمی تصریح کرد: بحث ساخت یک میلیون مسکن در سال، اختصاص به دولت سیزدهم ندارد و مجلس پیش از آن این موضوع را در قانون مسکن گنجانده بود ولی با توجه به نبود عزم جدی در دولت تدبیر و امید، این قانون تا پیش از این اجرا نمی شد و امیدواریم با توجه به در اولویت قرار دادن این مهم در دولت سیزدهم ساخت یک میلیون مسکن در سال اجرایی شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس یازدهم با بیان اینکه پروژه ساخت مسکن مانند لوکوموتیوی است که بیش از ۲۰۰رشته صنعتی را با خود به حرکت در می آورد، گفت: این کار می تواند نقش بزرگی در رشد تولید، افزایش اشتغال و سوق دادن حجم عظیم نقدینگی به سمت تولید موثر باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =