دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران از ظلم و ستم دشمنان است

صفاهانی بیان کرد: دهه فجرسرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران از ظلم و ستم دشمنان است.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت:دوازده بهمن سالروز بازگشت افتخارآمیز امام راحل و عظیم الشان است که بعد از ۱۴ سال تبعید، با یاری خداوند متعال و عنایت امام زمان(عج) به ایران اسلامی باز گشتند.

وی در ادامه بیان کرد:دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران از ظلم و ستم دشمنان است. انقلاب اسلامی خدمات فراوانی برای ما به ارمغان آورده است و همه ما سر سفره انقلاب و شهدا هستیم ان شالله دین خود را نسبت به انقلاب ادا کنیم.

صفاهانی افزود:این روزها شاهد هستیم که بمب افکنده های سعودی و اماراتی خانه های مسکونی مردم مظلوم یمن را می زنند و مردم را به خاک و خون می کشند و تعداد زیادی از کودکان و زنان غیرنظامیان را به شهادت رساندند و صدها نفر مجروح شدند.

وی اظهار کرد: پشت پرده این جنایت ها آمریکای جنایتکار واسرائیل غاصب کودک کش است. عربستان سعودی وامارات جنایت می کنند آمریکا هم بی شرمانه حمایت می کند.اما آمریکابداند این حمایت از جنایت ها بی جواب نخواهد ماند.

خطیب جمعه خنداب گفت:انصار الله یمن به لطف الهی روز به روز قوی تر می شود و متجاوزان به یمن بدانند مردم یمن قاطعانه به حملات آنان پاسخ خواهند داد و آنها را شکست خواهند داد.

صفاهانی در پایان صعود تیم ملی ایران به جام جهانی را تبریک گفت و افزود:ان شاالله خداوند ملت ایران را در تمام مراحل  سربلند و پیروز قرار دهد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هشت =