برگزاری ۱۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر در خنداب

عزیزی به برگزاری ۱۰۰عنوان برنامه در دهه فجر در خنداب اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا برنامه های دهه فجر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش نسیم خنداب؛ سرهنگ دوم پاسدار حسین عزیزی ؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای تحقق جهاد تبیین ارزش‌های نظام و واقعیت‌های انقلاب اسلامی است.

وی افزود: پیش از انقلاب، ما کشوری به دور از بسیاری از پیشرفت‌های گوناگون بودیم اما هم اکنون به برکت انقلاب اسلامی به خودباوری رسیده ایم و حتی می‌توانیم با قدرت‌های برتر دنیا در بسیاری از زمینه‌ها رقابت کنیم.

فرمانده سپاه خنداب در ادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی مایه احیاء اسلام ناب محمدی و ایجاد تمدن اسلامی براساس پیشرفت و عدالت شده است و خدمات، برکات انقلاب باید برای مردم به ویژه نسل جوان تبیین شود.

عزیزی در ادامه به برگزاری ۱۰۰عنوان برنامه های دهه فجر اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا برنامه های دهه فجر با رعایت کامل پروتکل های  بهداشتی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه خنداب برگزاری دوره های بصیرت افزایی، رژه خودرویی، عطر افشانی مزار مطهر شهدا، توزیع بسته های معیشتی،  مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه های دهه فجر عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سیزده =