روایت سردار حاجی زاده از نقش امام خمینی(ره) در صنایع دفاعی

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امام خمینی (ره) همواره بر بومی سازی ساختار صنایع دفاعی تاکید داشتند و قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران ریشه در تفکرات و تدابیر ایشان دارد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از مشرق، سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه مراسم تجدید بیعت فرماندهان نیروهای مسلح با آرمان‌های انقلاب اسلامی که در مرقد مطهر امام (ره) برگزار شد، با بیان اینکه با تدابیر حضرت امام (ره) در جنگ هشت ساله توانستیم هر روز ابتکار عمل را در دست بگیریم و پیروز شویم، افزود: حضرت امام (ره) بر خودکفایی و اتکا به خود تاکید فراوانی داشته است.

وی با اشاره به این که حضرت امام خمینی (ره) دفاع را طوری طراحی کردند که توان ما بی نهایت شود، افزود: امام راحل نیروی انسانی در حوزه نظامی را به مردم وصل کردند و با پایه ریزی بسیج که محدودیت ندارد، ظرفیت انسانی قابل ملاحظه‌ای را در اختیار نیروهای مسلح قرار دادند.

سردار حاجی زاده اضافه کرد: امام همواره تاکید بر بومی سازی ساختار صنایع دفاعی داشتند و امروز اگر پیشرفت‌هایی داریم به خاطر اجرای همین نگاه‌ها و دیدگاه‌ها بوده که با مدیریت مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  در این ۳۰ ساله گذشته پیاده سازی شده است و امروز تبدیل به یک قدرت جهانی شده ایم و آن تفکر امروز پیاده شده است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =