تشکیل انقلاب اسلامی شاهکار امام راحل و معجزه قرن است

صفاهانی گفت:به برکت پیروزی انقلاب ،حکومت اسلامی در ایران که شاهکار امام راحل بود تشکیل شد و به معجزه قرن تبدیل شد.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت با سعادت امام جواد (ع) گفت: امام جواد فخر الائمه است این افتخار ائمه بودن به خاطر تقوایی بود که توانست مسیر تمدن جامعه اسلامی را هموار کند.

وی در ادامه ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن گفت: به برکت پیروزی انقلاب ،حکومت اسلامی در ایران که شاهکار امام راحل بود تشکیل شد و به  معجزه قرن تبدیل شد و حکومت سلطنتی و دیکتاتوری رژیم پهلوی سرنگون شد و مردم از روی ظلم و ستم و ناعدالتی رژیم پهلوی آزاد شدند و نظام ولایی و اسلامی برپا شد وهمه مردم در زیر چتر حکومت الله و ولایت فقیه به سر میبرند.

صفاهانی بیان کرد:کشورما در زمان رژیم پهلوی به دلیل تسلط و نفوذی که دشمنان بر کشور ما داشتند به شرق و غرب وابسته بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی دستان منفعت طلب آمریکا واسرئیل قطع شد وایران استقلال سیلاسی پیدا کرد.

خطیب جمعه خنداب گفت:در بعد اقتصادی و عمرانی دستاوردهای بسیاری داشتیم و برای محرومیت زدایی زحمات بسیار زیادی کشیده شده است کمتر جایی در کشور وجود دارد که از نعمت برق و گاز و جاده و.. محروم باشداگر چه مشکلات اقتصادی زیاد است و گرانی مردم  را رنج می دهد اما دولت  ولایی و مردمی آیت الله رئیسی در صدد این هستند که مشکلات اقتصادی برطرف شود. 

وی تصریح کرد:کشور ما در دوران پهلوی بزرگترین وارد کننده مواد غذایی  بود اما امروز به برکت انقلاب در زمینه کشاورزی و ومواد غذایی به خودکفایی رسیدیم در برخی موارد حتی صادر کننده هستیم دولتمردان باید از کشاورزان حمایت کنند تا شاهد سیر صعودی پیشرفت ها باشیم.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد:در زمان پهلوی پزشکان کشور ما ازهند و پاکستان و..بودند امروزبهترین پزشکان دنیا را داریم  توفیقات ایران در مقابله با کرونا قابل مقایسه با کشورهای اروپایی نیست و توفیقات بسیاری را کسب کردیم

صفاهانی گفت:در دوران پهلوی در بعد نظامی وامنیتی وابسته سایر کشورها بودیم به برکت انقلاب  اسلامی در تجهیزات نظامی پهپادها،موشک های نقطه زن،و.. پیشرفتهای چشمگیر داشته ایم موشکهایی داریم که از ایران میتوانی قلب اسرائیل را هدف قرار دهیم

وی در پایان خاطر نشان کرد:انقلاب اسلامی ما باعث بیداری کشورهای آزادی خواه و کشورهای  مستضعف جهان شده است،جنبش های اسلامی و مقاومتی که در منطقه شکل گرفته است به برکت انقلاب عزیز اسلامی است. ایران اسلامی به لطف الهی به گونه ای قوی شده و اقتدار پیدا کرده است که هر دشمنی قصد تجاورز به کشور را داشته باشد ملت ایران آن ها را به خاک مذلت خواهد کشاند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =