ضرورت انعکاس هنرمندانه فعالیت گروه های جهادی/پشتیبانی و ایجاد شبکه منسجم خدمت رسانی در مجمع جهادگران بسیج دنبال می شود

حجازی با تأکید بر انعکاس هنرمندانه فعالیت گروه های جهادی بیان کرد: یکی از ضرورت هایی که در فعالیت های جهادی باید به آن توجه داشت انعکاس هنرمندانه و خلاقانه فعالیت جهادگران برای مردم است و مجمع جهادگران استان مرکزی در این راستا برنامه هایی تدوین کرده که به فضل الهی عملیاتی خواهد شد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛سید مبین حجازی رئیس مجمع جهادگران بسیج استان مرکزی امروز در حاشیه برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجمع جهادگران بسیج استان اظهار کرد: گروه های جهادی بسیج در طی این سال ها با خدمت رسانی صادقانه بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده اند و به بستری برای تربیت انسان های در تراز انقلاب و مدیرانی جهادی آینده کشور تبدیل شده اند.

وی افزود: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری ترویج، گسترش و ارتقای کار جهادی است و در گام دوم انقلاب تقویت و توسعه حرکت های جهادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پیام ۹ بندی مقام معظم رهبری در یازدهم مرداد ماه سال ۹۸ چراغ راه و مسیر همه جهادگران بسیجی است و همه توان برای عملیاتی کردن این پیام باید پای کار بیاید.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان مرکزی ادامه داد: همچنین همگانی کردن شعار خدمت رسانی برای تحقق عدالت از دیگر تاکیدات مقام معظم رهبری به جهادگران است که لازمه این کار گفتمان سازی و تقویت جریان جهادی در سطح جامعه می باشد.

وی بیان کرد: جهادگران بسیجی با حضور به موقع خود در صحنه ها و میدان های خدمت کارآمدی کار و روحیه جهادی و نقش با اهمیت گروه های جهادی را نشان داده اند که نمونه های اخیر آن سیل و بیماری کرونا بود که بسیج مردمی و حاکم شدن تفکر جهادی توانست بسیاری از مشکلات مردم را رفع کند و بحران را از جامعه دور سازد.

حجازی با اشاره به رسالت های مجمع جهادگران بسیج گفت: تشکیل مجمع جهادگران بسیج در راستای موثر فعالیت کردن گروه های جهادی، حمایت، ایجاد شبکه منسجم در راستای تسریع خدمت به مردم، شناسایی ظرفیت ها و تدوین راهبردها و سیاست گذاری های جریان جهادی قطعا آثار و برکات فراوانی خواهد داشت.

وی با تأکید بر انعکاس هنرمندانه فعالیت گروه های جهادی بیان کرد: یکی از ضرورت هایی که در فعالیت های جهادی باید به آن توجه داشت انعکاس هنرمندانه و خلاقانه فعالیت جهادگران برای مردم است و مجمع جهادگران استان مرکزی در این راستا برنامه هایی تدوین کرده که به فضل الهی عملیاتی خواهد شد.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان مرکزی با اشاره به نقش مهم جهادگران در تحقق جهاد تبیین گفت: تحقق جهاد تبیین یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری است و جهادگران بسیجی در این راستا باید نقش آفرینی موثر داشته باشند و در کنار رسالت های خدمت به مردم دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم و خصوصا نسل جدید تبیین سازند.

وی امیدآفرینی را از دیگر رسالت های جهادگران بسیجی خواند و افزود: خوشبختانه گروه های جهادی در طی این سال ها در بازگشت امید و نشاط در بین مناطق محروم عملکرد درخشانی داشته اند و این رویکرد باید با قوت ادامه دار باشد. 

حجازی با اشاره به اینکه بیش از ۱ هزار و ۲۵۰ گروه جهادی در سامانه اطلس بسیج سازندگی در استان مرکزی سازماندهی شده اند، گفت: امروز با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد حرکت های جهادی در سطح استان باید به گفتمان عمومی در جامعه تبدیل شود و نباید فرصت خدمت رسانی به مردم از دست رود.

گفتنی است انتخابات هیئت رییسه مجمع جهادگران بسیج استان مرکزی امروز با حضور ۵ منتخبین و مسئولین بسیج سازندگی برگزار شد که سید مبین حجازی به عنوان رئیس مجمع جهادگران استان مرکزی، سجاد صفری به عنوان جانشین مجمع جهادگران، جواد مهرعلی به عنوان مسئول آموزش و کیفی سازی مجمع جهادگران، سعید عبدی به عنوان  مسئول هیئت نظارت مجمع جهادگران و پرویز عزیزی به عنوان مسئول کارگروه های تخصصی مجمع جهادگران انتخاب شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =