ملت ایران با حضور در راهپیمایی ثابت کردند آماده جانفشانی برای حفظ آرمان های انقلاب هستند

کارشناس سیاسی گفت: ملت قهرمان ایران ثابت کردند آماده جانفشانی برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی هستند و این بزرگترین پیامی بود که ملت ایران در سالجاری به جامعه جهانی ارسال کردند.

به گزارش نسیم خنداب؛ هانی زاده، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: علی رغم وجود ویروس امیکرون در کشور، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی خودرویی ۲۲ ثابت کرد که  ملت ایران همچنان به ارزش ها و  آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی پایبند هستند.

وی در ادامه بییان کرد: این حضور ارزشمند و معنا دار  نشان می دهد ملت ایران علی رغم برخی کاستی ها و مشکلات اقتصادی همچنان آماده دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

هانی زاده تصریح کرذ: قبل از سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رسانه های  معاند جریان سازی های شدیدی را علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی انجام دادن اما ملت ایران با حضور خود در خیابانها و در میادین همه این توطئه ها و جریان سازی های دشمنان را  خنثی کردند.

کارشناس سیاسی در پایان خاطر نشان کرد: ملت قهرمان ایران ثابت کردند آماده جانفشانی برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی هستند و این بزرگترین پیامی بود که ملت ایران در سالجاری به جامعه جهانی ارسال کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =