شبهه افکنی و ایجاد یاس و ناامیدی از مواضع دشمن در جنگ ترکیبی است/دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان تبیین شود

سردار کریمی شبهه افکنی و ایجاد یاس و ناامیدی را از مواضع دشمن در جنگ ترکیبی عنوان کرد و گفت: امروزه دشمن به دنبال جا به جایی ارزش‌ها و باورها و اعتقادات است که معروف خدا را منکر و منکر را معروف جلوه دهند و این موضوع نیز از مواضع دشمن در جنگ ترکیبی است.

به گزارش نسیم خنداب؛ به نقل از نسیم خنداب؛ سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب گفت: در چند ماهه اخیر محور بیانات مقام معظم رهبری موضوع تبیین و جهاد تبیین بوده است.

کریمی اظهار کرد: ۴۰ سال اول انقلاب پر از حادثه‌های گوناگون بود ابتدا دشمنان تلاش کردند این انقلاب شکل نگیرد و تداوم پیدا نکند وقتی موفق نشدند از تداوم آن جلوگیری کنند تلاش کردند انقلاب در محدوده جغرافیای ایران بماند اما به فضل الهی موفق شدیم در همه معادلات نظام بین‌الملل و منطقه اثرگذار باشیم  و از پس همه توطئه‌ها بر بیاییم و زمینه لازم را برای ادامه راه مهیا کنیم.

 فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: در این مقطع زمانی دشمنی که از همه جا مأیوس شده است کار جدیدی را شروع کرده و به دنبال استحاله از درون است. دشمنان با جنگ ترکیبی که یک ضلع آن تحریم همه‌جانبه و ضلع دیگر آن جنگ شناختی است روی آورده است و راه برون‌رفت از این توطئه به فرموده مقام معظم رهبری جهاد تبیین است .

کریمی افزود: اولین موضوع دشمن در جنگ ترکیبی، تحریف و وارونه جلوه دادن واقعیت‌هاست. تلاش می‌کنند رژیم منحوس پهلوی را که سراسر آن لجن و ضد فرهنگ و دیکتاتور و وابسته بود را قهرمان جلوه دهند.

وی تصریح کرد: رژیم منحوس پهلوی به اجبار حجاب را از سر بانوان برمی‌داشت و بانوان مجبور بودند از منزل خارج نشوند تا مورد مزاحمت انگلیسی‌ها قرار نگیرند. درحالی‌که حجاب فرمان و سنت الهی است و در جامعه عرف و پسندیده بود.

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: در زمان رژیم پهلوی بدون هیچ جنگی بحرین را از ایران جدا کردند اما در هشت سال دفاع مقدس علیرغم همراهی کشورهای مختلف از صدام یک وجب از خاک ایران را به دشمن ندادیم و اقتدار خود را ثابت کردیم. و در بحث انتخابات که در زمان رژیم پهلوی حکومت موروثی بود اما بعد از انقلاب به خاطر مردم‌سالاری دینی ده‌ها انتخابات در سطح کشور برگزار شد و هرکسی  را که مردم می‌خواستند بر روی کار آوردند.

وی شبهه افکنی و ایجاد یاس و ناامیدی را از دیگر مواضع دشمن در جنگ ترکیبی عنوان کرد و گفت: دفاع مقدس یکی از بهترین افتخارات نظام اسلامی است اما دشمنان با تزویر و دروغ مشغول شبهه افکنی هستند. می‌خواهند کاری کنند که یاس و ناامیدی در جامعه قالب شود راه را بن‌بست نشان دهد و غیرت دینی مردم را از بین ببرند.

وی گفت: امروزه دشمن به دنبال جابه‌جایی ارزش‌ها و باورها و اعتقادات است که معروف خدا را منکر و منکر را معروف جلوه دهند و این موضوع نیز از مواضع دشمن در جنگ ترکیبی است.

سردار کریمی بیان کرد: از دستاوردهایی که به دست آوردیم مخصوصاً در بحث علمی، نانو، هسته‌ای و .. نباید غفلت کنیم این دستاوردها باید برای نسل جوان تبیین شود. دشمنان فضاسازی می‌کنند تا شکسته شدن و خرد شدن استخوان‌هایشان را کسی متوجه نشود.

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: جنگ ترکیبی یک موضوع  فراگیر است که بخش عمده‌ای از آن در فضای مجازی و ماهواره و رسانه اتفاق می‌افتد لذا باید همه‌جانبه پای‌کار بود و هر کس به سهم خود در جهاد تبیین نقش ایفا کند. ان شاء الله بتوانیم در این موضوع هم دشمن را شکست دهیم ما باید موفق شویم مسائل فردی و اجتماعی و خانوادگی را با ارزش‌های الهی تطبیق دهیم و ان شاء الله زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) باشیم.

در پایان از زحمات سرهنگ دوم پاسدار حسین عزیزی تقدیر و سرهنگ پاسدار عبدالله قهاری به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب معرفی شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =