روحانی ماشین اقتصاد کشور را به انتهای دره فرستاد/ رئیسی مرد میدان تلاش است

سلیمی با مقایسه روسای جمهور دوازدهم و سیزدهم گفت: حضور میدانی رئیسی نشان می دهد میان رؤسای جمهور قبلی و فعلی تفاوت است. آن رئیس جمهور کجا که ۲سال از خانه بیرون نیامد و این رئیس جمهور کجا که حتی به غسال های بهشت زهرا هم سر زد.

به گزارش نسیم خنداب،حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص تفاوت دولت سیزدهم با دولت تدبیر و امید گفت: دولت یازدهم و دوازدهم در این هشت سال نه تنها ماشین اقتصاد کشور را به انتهای دره فرستاد بلکه چهارچرخ آن را پنجر کرد.

وی با اشاره به حضور میدانی رئیسی در شهرهای مختلف کشور، گفت: حضور میدانی رئیسی نشان می دهد میان رؤسای جمهور قبلی و فعلی تفاوت است. آن رئیس جمهور کجا که ۲سال از خانه بیرون نیامد و این رئیس جمهور کجا که حتی به غسال های بهشت زهرا هم سر زد.

سلیمی افزود: صحبت رو در رو و بدون پرده جوان روستایی با رئیس جمهور فعلی کجا، نظرسنجی از پشت شیشه ماشین و بازدید خودرویی از کارخانه ها توسط رئیس جمهور قبلی کجا! کشور با دست فرمان رئیس جمهور روحانی به جایی رسیده که برای ترمیم ویرانی های آن فرصت بسیاری نیاز است. برای نمونه حجم تخریب های اقتصادی هشت سال گذشته توسط دولت یازدهم و دوازدهم بیشتر از حجم ویرانه های هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی تاکید کرد: مسئولین نباید پشت درهای بسته بنشینند و فقط برای نمایش دست به اقدامات بیهوده از جمله افتتاح چند باره یک پروژه، سفرهای بی نتیجه و … بزنند.

با بیان اینکه سفر آقای رئیسی به شهرهای مختلف باعث ایجاد بارقه های امیدی در دل مردم شده است، خاطرنشان کرد: این سفرها نشان می دهد که رئیس جمهور دولت سیزدهم کمر همت خود برای انجام کار و تلاش را بسته و رئیس جمهوری خانه نشین نیست و همانند شهید سلیمانی که مرد میدان بود، او هم مرد میدان تلاش است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =