عاملان جنایت حرم رضوی باید به اشد مجازات برسند

صفاهانی گفت:عاملان اصلی جنایت حرم رضوی آمریکا، اسرائیل و وهابیت هستند که میخواهند بین مسلمانان و شیعه و سنی اختلاف افکنی کنند ازمسئولین قضایی می خواهیم این افراد شرور جنایتکار را به اشد مجازات برسانند.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسلیت وفات حضرت خدیجه(س) گفت: اگر کسی تقوای الهی را رعایت کند در دنیا در بن بست زندگی گیر نمی کند الگوی تقوای ما حضرت خدیجه(س) است که با ایمان و تقوای خود باعث عزت و پیشرفت اسلام شد.  

صفاهانی ضمن گرامیداشت روز فناوری هسته ای گفت: فعالیت های انرژی هسته ای در ایران اسلامی صلح آمیز است ودر عرصه های مختلف پزشکی، سلامت،  کشاورزی، صنعت، مواد غذایی، برق و.. کاربرد دارد ولی دشمنان می خواهند مانع پیشرفت کشورما باشند و توفیقات ما را کمرنگ جلوه دهند اما بدانند ایران اسلامی هرگز از حق مسلم هسته ای خود کوتاه نخواهد آمد و در برابر زیاده خواهی ها ایستادگی خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد:در چند روز گذشته درحرم مطهر رضوی فرد تکفیری و وهابی به سه تن از طلبه های جهادگر انقلابی حمله می کند و دو تن از عزیزان به شهادت می رسند ویک نفر مجروح می شود.

خطیب جمعه خنداب افزود:شهادت آرزوی دیرینه مردان مومن و انقلابی جهادگر است این شهدا از روحانیونی بودند که به فقرا و نیازمندان کمک می کردند و به عنوان روحانی جهادگر در خدمت مردم و انقلاب بودند مزد جهادگری خود را باشهادت از خداوند متعال گرفتند.

وی تصریح کرد:اما آنچه قلب انسان را به درد می آورد این است که شخص تکفیری و وهابی جرات پیدا میکند در حرم مطهر رضوی حرمت حرم را بشکند و به این طلاب عزیز حمله کند و جنایت جانی را در حرم امام رضا مرتکب شود.

صفاهانی در پایان گفت:عاملان اصلی این ترورها آمریکا، اسرائیل و وهابیت است که  میخواهند بین مسلمانان  و شیعه و سنی اختلاف افکنی کنند ازمسئولین قضایی می خواهیم این  افراد شرور جنایتکار  را به اشد مجازات برسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =