اجرای طرح اطعام مهدوی با توزیع ۵هزار پُرس غذای گرم بین مددجویان خنداب

محمدی بیان کرد:در ماه رمضان سال گذشته ۳۵۰۰ پرس غذای گرم با همکاری کمیته امداد و خیرین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی طبخ و بین نیازمندان شهرستان خنداب توزیع شد.پیش بینی می شود در پویش اطعام مهدوی امسال ۵۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان توزیع شود.

به گزارش نسیم خنداب؛بهزاد محمدی، رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: یکی از فلسفه های مهم روزه داری در ماه مبارک رمضان دست گیری از فقرا و نیازمندان و کمک به آن هاست و در دین اسلام هم به امر مساوات به معنای تقسیم مال بین افراد نیازمند جامعه سفارش بسیار زیادی شده است.

وی در ادامه گفت: در ماه رمضان امسال در طرح اطعام مهدوی ۳ آشپزخانه به صورت متمرکز با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای طبخ غذا و توزیع بین نیازمندان پیش بینی شده است.

محمدی بیان کرد: در ماه رمضان سال گذشته ۳۵۰۰ پرس غذای گرم با همکاری کمیته امداد و خیرین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی طبخ و بین نیازمندان شهرستان خنداب توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اظهار کرد: پیش بینی می شود در پویش اطعام مهدوی امسال ۵۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان توزیع شود.

وی تصریح کرد: در سال جاری طرح افطاری ساده نیز به این پویش اضافه شده است که هدف آن اشاعه فرهنگ اطعام نیازمندان و روزه داران بر اساس نیات خیران و نیکوکاران است.

محمدی افزود: در این طرح، افطاری های ساده ای در قالب بسته های غذای تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود و در روستای فوران در حال اجراست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خیران و مردم نیک اندیش شهرستان خنداب می توانند کمک ها خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۱۹۸۰۳ واریز و یا با شماره های ۰۸۶۳۵۶۲۴۳۷۵ و ۰۸۶۳۵۶۲۳۶۱۴ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =