فلسطین پیروز و اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد

صفاهانی بیان کرد:به فرمایش رهبرمعظم انقلاب اسرائیل بیست و پنج سال آینده را نخواهد دید این فرمایش برگرفته از وعده‌های الهی است.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن گرامیداشت روز قدس گفت:آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از طرف امام خمینی(ره) روز قدس نامگذاری شده است، این نامگذاری که نشانه درایت و آینده نگری امام راحل است، برای اتحاد مسلمان و فراموش نشدن قدس شریف است.

وی در ادامه بیان کرد: مسلمانان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک صدا در صف واحد حمایت های خود را از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف اعلام می دارند و نفرت و انزجار خود را از اسرائیل غاصب نشان می دهند.

صفاهانی افزود:رژیم صهیونیستی به همراه برخی از سران  دولت های عربی  سعی می کنند مسئله فلسطین و بیت المقدس به فراموشی سپرده شود اما به لطف الهی نه تنها به فراموشی سپرده نمی شود بلکه به مسئله اول جهان اسلام تبدیل شده است.

وی تصریح کرد:اگر دیروز رزمندگان فلسطین با سنگ در مقابل رژیم غاصب اسرائیل می جنگیدند امروز به برکت مقاومت اسرائیل را موشک باران می کنند و قلب اسرائیل را هدف قرار می دهند.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد:به فرمایش رهبرمعظم  انقلاب اسرائیل بیست و پنج سال آینده را نخواهد دید این فرمایش برگرفته از وعد های های الهی است که حق پیروز است و باطل نابود شدنی است طولی نخواهد کشید که فلسطین پیروز و اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد .

صفاهانی گفت:دوازده اردیبهشت روز شهادت آیت الله مطهری است که روز معلم نامگذاری شده است شهید مطهری معلمی اسلام شناس بود اسلام واقعی را به مردم معرفی می کرد و با تفکرات انحرافی و گمراه کننده مبارزه می کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهید مطهری جریان شناس، زمان شناس و دشمن شناس بود معلمان باید هید مطهری را الگوی خود قرار داده فرزندانی را تربیت کنند کعه مثل شهید مطهری در خط اسلام و اهل بیت حرکت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =