جراحی اقتصادی دولت به نفع مردم است/مردم به دولت زمان بدهند

یاری با اشاره به اینکه دولت سیزدهم تا به امروز کارهای زیربنایی بسیار خوبی در زمینه مقابله با کرونا، کم کردن خلق پول، رایگان شدن انرژی دهک پایین جامعه، و.. انجام داد است گفت: اخیراً هم موضوع اصلاح ساختاری اقتصادی را هم در دستور کار دارد مردم باید همکاری کنند و به دولت زمان بدهند. دولت اگر در این طرح موفق شود برای همیشه غده فساد اقتصادی در کشور ریشه‌کن می‌شود.

به گزارش نسیم خنداب؛ به نقل از نسیم خنداب، محمدجواد یاری، کارشناس سیاسی در مراسم یادواره شهدای روحانی شهرستان خنداب گفت: در دوره‌های مختلف تاریخ کشورمان، قشر روحانیت ازجمله شیخ محمد خیابانی، آیت‌الله کاشانی، شیخ فضل‌الله نوری، آیت‌الله ملا علی کنی، امام خمینی (ره) و.. نقش مؤثری در مبارزه با استعمار ایفا کردند.

وی بیان کرد: در زمانی که هیچ‌کس جرات نمی کرد از دین‌مداری و اهل‌بیت(ع) صحبت کند امام خمینی(ره) به دنبال این بود که حاکمیت خداوند بر روی زمین را به سرانجام برساند.

یاری افزود: مهمترین هدف شهدا تداوم انقلاب اسلامی بود، وظیفه ما جهاد تبیین است امام علی(ع) هم قبل از هر اقدامی جهادی تبیین و روشنگری می‌کرد امروز شهدا از ما می‌خواهند جهاد تبیین کنیم وظیفه‌ای است که به عهده‌داریم این است که  نگذاریم آرمانی که شهدا به خاطر آن‌ها به شهادت رسیدند تحریف شود و آسیب ببیند.

این کارشناس سیاسی، مردم و ایدئولوژی و رهبری را سه رکن هر انقلابی دانست و گفت: وقتی این سه رکن مردم و ایدئولوژی و رهبری با هم باشند امور پیش می‌رود.

 وی گفت: با انتخابات سال گذشته انقلاب از دست نااهلان آزاد شد برای اولین بار رئیس‌جمهور انقلابی و ولایی روی کارآمد.

یاری افزود: در سال گذشته سه گروه در انتخابات باختند جریان تحریف که همان  لیبرال‌ها و اصلاح‌طلبان بودند به خاطر عملکرد غلط، گروه دوم جریان تحریم همان استکبار و نظام سلطه است که رئیس‌جمهوری را از دست دادند و اقتصاد کشور را به مرز ورشکستگی کامل برد، گروه سوم جریان انحراف که خوارج زمان‌اند و خطرناک هستند چون با چهره دین و عدالت‌خواهی واردشده‌اند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: امروز در کنار صبر و بصیرت و مقاومت باید کمرها را برای جهاد تبیین ببندیم، جهاد تبیین جهاد سختی هست، روزی ۳۰ هزار پیام دروغین و مهندسی‌شده تولید می‌کنند از طریق فضای مجازی بی در و پیکر  برای افکار عمومی  ارسال می کنند،  ۵۰۰ نفر صهیونیست مسلط به فارسی ده ها هزار پیام های حرفه ای می فرستند، ۳۰۰ ماهواره تلویزیونی در جهان وجود دارد  تا ایران را پوشش می‌دهد و پشتیبانی گسترده غربی‌ها و سرویس‌دهی به توئیتر ،فیس بوک و گوگل و..جنگ وحشتناک روانی را علیه ملت راه انداخته اند.

وی افزود: آنها می دانند که انقلاب اسلامی زمینه های ظهور را فراهم می کند می خواهند  با این کارها مرگ خود را عقب بیندازند.

یاری بیان کرد: انقلاب سوم آغاز شده است انقلاب اول رژیم برای از بین بردن رژیم منحوس پهلوی هزینه های فراوانی دادیم و شهید دادیم در انقلاب دوم توانستیم استکبار را ضربه فنی کنیم اماهیچ وقت روسای جمهور قبلی جرات انجام انقلاب سوم یعنی انقلاب اقتصادی را نداشتند.

این کارشناس سیاسی گفت: صد میلیارد دلار یارانه در کشور توزیع می شود که خدمت به اقشار پایین جامعه برسد اما با این روش به عدالت نرسیدیم و مشکل حل نشد چون روند غلط است و کشور به بهشت محتکران و دلالان تبدیل شده است و ثروتمندان ۲۵ برابر سود می کنند و قاچاق افزایش پیدا می کند و فقرا بهره ای نمی برند و منجر به فساد وبی عدالتی می شود.

وی در ادامه بیان کرد: اگر دولت این روش غلط را ادامه دهد اوضاع بدتر می‌شود باید مردی بیاید فحش بخورد اما جراحی را انجام  دهد که بحمدالله رئیس‌جمهور انقلابی کار بسیار مهم خود را آغاز کرده است.

یاری افزود: تا به امروز کارهای زیربنایی بسیار خوبی صورت گرفته است ازجمله: پایین آمدن تلفات کرونا، کم کردن خلق پول که باعث تورم است،زیرسازی کشاورزی،رایگان شدن انرژی دهک پایین جامعه، و.. مردم باید همکار کنند باید به دولت زمان بدهیم  دولت اگر در این طرح موفق شود برای همیشه غده فساد اقتصادی در کشور ریشه‌کن می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری مردم را به صبر توصیه کردند اگر می‌خواهیم دولت را قضاوت کنیم بر اساس روند دولت باید قضاوت کنیم روندی که دولت در پیش‌گرفته است روندی عدالت خواهانه  است. ۸ سال کشور را به ویرانه تبدیل کردند حالا مسببان وضع موجود مردم را به بی‌صبری دعوت می‌کنند و نمی‌خواهند اولین  دولت انقلابی و اسلامی به نتیجه برسد و طعم خدمت را مردم بچشند ومی دانند اگر این دولت موفق شود کار آنها تمام است مردم باید دولت را همکاری کنند تا به لطف الهی ثمره خدمت را ببینند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =