طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار جامعه به خصوص قشر ضعیف جامعه است

خطیب جمعه خنداب گفت:طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار خصوصا قشر ضعیف جامعه است با اجرای این طرح جلوی راه قاچاق و رانت گرفته خواهد شد.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته سلامت گفت: یکی از بزرگترین خدمات بهداشتی و اولویت مهم دولت کنترل بیماری همه گیر کرونا بود،مسئولین ، پزشکان،پرستاران، مراکز بهداشت زحمات فراوانی را متحمل شدندو مردم فهیم ایران نیز  دستورالعمل ها را رعایت کردند وبه لطف الهی مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا  به حداقل رسیده است.

وی در ادامه بیان کرد:در این ایام طرح هدفمند سازی عادلانه یارانه ها  در حال اجراست هر طرح و برنامه ای ابتدا مشکلاتی دارد و ممکن است هزینه هایی داشته باشد اما باید صبر کنیم به همت مسئولین مشکلات حل خواهد شد .

صفاهانی افزود:باید این طرح مهم اقتصادی در سالهای گذشته انجام می شد اما مسئولین جرات انجام آن را نداشتند و از اتهامات ترسیدند و به مشکلات اقتصادی کشور اهمیت ندادند ولی دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی تلاش میکند این طرح مهم را عملیاتی کند.

خطیب جمعه خنداب گفت:طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار خصوصا قشر ضعیف جامعه است با اجرای این طرح راه  قاچاق و رانت گرفته خواهد شد. دشمنان نمی خواهند وحدت بر کشور حاکم باشد  مواظب باشیم در دام دشمنان قرار نگیریم.

 وی تصریح کرد:مسئولین فعلی کشور به ویژه ریاست جمهور خیر خواه مردم، آینده نگر  و دلسوز کشور است می گوید برای حل مشکلات مردم اگر لازم باشد از آبرویم میگذرم  تا رانت خواران و مفسدان مردم را چپاول نکنند و سفره مردم را آسیب نبیند

صفاهانی بیان کرد:از مسئولین درخواست داریم  تلاش کنند اجرای این طرح آسیب کمتری برا ی مردم  داشته باشند و اجازه ندهند هر کسی با هر قیمتی اجناس خود را به فروش برساند وبا مفسدان و احتکار کنندگان برخورد کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:مردم ثابت کرده اند که به نظام اسلامی علاقمند هستند و به آرمانهای  بلند امام راحل و شهدا و انقلاب پایبندند و در هر  شرایطی  پای نظام ایستاده اند و به کوری چشم دشمنان همواره از دستاوردهای نظام اسلامی حمایت خواهند کرد ومثل همیشه با صبرو هوشیاری در این میدان پیروز خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهار =