امام راحل یک شخص نبود بلکه یک امت و یک مکتب بود

صفاهانی گفت: امام راحل یک شخص نبود بلکه یک امت و یک مکتب بود که شجاعانه به دنبال اثبات اسلام ناب محمدی(ص) و نفی اسلام آمریکایی بود و در این راه در مقابل دشمنان کوتاه نیامد و قاطعانه ایستادگی کرد.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک آغاز دهه کرامت گفت: در این ایام عزیز اسرائیل غاصب و استکبار جهانی توسط مزد بگیران خود فیلم موهن نسبت به مقدسات و اهل بیت (ع)داشتند که در این فیلم سخیف به اهل بیت(ع) و امام رضا(ع) توهین شد.

وی در ادامه بیان کرد: این یک نوع جنگ ترکیبی است که دشمنان می خواهند ایمان ما را نسبت به اهل بیت ضعیف کنند در حالیکه اهل بیت نور هستند نور الهی خاموش نشدنی است و اراده خداوند بر این است که این نور عالم را فرا خواهد گرفت.

صفاهانی ضمن  تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: امام راحل شخصیت بی نظیر بود که بعد از انبیا الهی، اهل بیت(ع) و اولیای الهی کسی به بزرگی امام نمی رسد .

وی تصریح کرد:امام خمینی (ره) رهبری حکیم، شجاع، مدیر و مدیر، قاطع و با صلابت بود که اسلام و مکتب تشیع را زنده کرد امروز وظیفه داریم راه وگفتمان امام راحل را تبیین کنیم تا کسانی که به دنبال تحریف راه و اهداف امام هستند نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد:امام راحل یک شخص نبود بلکه یک امت و یک مکتب بود که شجاعانه به دنبال اثبات اسلام ناب محمدی(ص) و نفی اسلام آمریکایی بود و در این راه در مقابل دشمنان کوتاه نیامد و قاطعانه ایستادگی کرد.

صفاهانی افزود: بعد از رحلت امام خمینی(ره) بلافاصله مجلس خبرگان  با دقت، درایت و سرعت عمل شخصیتی بی نظیر و شجاع  را به عنوان امام مسلمین به جامعه معرفی کردند. صلابت، پیشرفت، اقتدار و ایستادگی ما در مقابل دشمنان به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای است.

وی به قیام خونین ۱۵ خرداد اشاره کرد و گفت: ۱۵خرداد سالروز قیام خونین مردم ولایتمدار ایران اسلامی است مردم ایران در سال ۱۳۴۲در اعتراض به دستگیری امام راحل در شهرهای مختلف راهپیمایی و تظاهرات اعتراض آمیز داشتند که مامورین شاه مردم بی گناه و بی پناه را به گلوله بستند و به شهادت رساندند و از طرف امام راحل برای همیشه عزای عمومی اعلام شدو نقطه عطفی برای آغاز پیروزی انقلاب اسلامی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یک =