امام خمینی(ره) یک تحول اساسی در جامعه اسلامی ایجاد کرد

جهان بخشی گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که با توکل به خداوند متعال و همراهی مردم توانست یک تحولی در جامعه اسلامی و در دنیا ایجاد کند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب، گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که با توکل به خداوند متعال و همراهی مردم توانست یک تحولی در جامعه اسلامی و در دنیا ایجاد کند.

وی در ادامه بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و سرنگونی رژیمی که تا بن دندان وابسته به رژیم های طاغوت وغرب گرا بود، توانست تغییراتی در سیستم حکومتی وحتی تقسیم قدرت در دنیا ایجاد کند.

جهان بخشی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دنیا به سوی چند قطبی حرکت کرد بعد از تغییر شوروی امروز شاهد تغییر در آمریکا هستیم که همه از آثار مثبت جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی در سیاست گذاری دنیای امروز است.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: نگاه انقلاب اسلامی به تحول جهانی براساس مکتب دینی و الهی است به الحمدالله تا به امروز انقلاب اسلامی توانسته است علی‌رغم همه دسیسه‌های دشمنان، با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همراهی مردم با اقتدار به حرکت خود ادامه دهد.

وی بیان کرد: آمریکایی ها تصور نمی کردند که انقلاب اسلامی در مقابل آنها ایستادگی کند و همین گونه که امام راحل فرمودند” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”  تحقق بخشیده شد.

جهان بخشی گفت: امروز استکبارجهانی با دسیسه های مختلف تلاش می کند مردم را ناامید و ناکام کند ولی مردم ایران با بصیرت و با مقاومت خود در مقابل استکبار جهانی ایستاده‌اند و اجازه تعرض به دشمنان را نخواهند داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:انء شالله همه بتوانیم به رسالتی که بر عهده داریم با تمام توان عمل کنیم وانقلابی گری خود را مثل همیشه به تمام دنیا ثابت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =