گام دوم انقلاب تثبیت کننده اندیشه های امام راحل است

هانی زاده گفت: گام دوم انقلاب تثبیت‌کننده اندیشه های امام راحل و نقشه راهی است که رهبر معظم انقلاب برای مسئولین جمهوری اسلامی ترسیم کرده‌اند و نه‌تنها در داخل ایران بلکه در منطقه و کل جهان فضایی جدیدی ایجاد کرده است.

به گزارش نسیم خنداب؛ حسن هانی زاده، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است و تا تاریخ زنده است راه، اندیشه، گفتار و منش امام (ره) زنده خواهد ماند.

هانی زاده بیان کرد: ۱۴خردادماه نه‌تنها یادآور سالروز ارتحال جان‌سوز رهبر کبیر انقلاب اسلامی است بلکه یادآور قیام خونین ۱۵ خرداد است که در شکل‌گیری انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشت.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: گام دوم انقلاب تثبیت‌کننده اندیشه امام راحل و نقشه راهی است که رهبر معظم انقلاب برای مسئولین جمهوری اسلامی ترسیم کرده‌اند و نه‌تنها در داخل ایران بلکه در منطقه و کل جهان فضایی جدیدی ایجاد کرده است.

هانی زاده بیان کرد: علی‌رغم همه تهدیدات، فشارها و مشکلات اقتصادی گام دوم انقلاب می‌تواند مسیری پویا و در راستای گسترش اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید همواره مکتب، اندیشه و رهنمودهای امام راحل برای مسئولین اساس حرکت به سمت توسعه داخلی و منطقه‌ای قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =