نظام مقدس جمهوری اسلامی امتداد حرکت امام رضا(ع) است

تاج‌آبادی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی امتداد حرکت امام رضا(ع)و سایر ائمه اطهار(ع) است و تفکر لیبرال و غرب‌زده و سرمایه‌داری همان تفکر طاغوتیان است امروز هم باید نسبت به مسائل روز حواسمان باشد.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام تاج‌آبادی، کارشناس مذهبی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: امام رضا(ع) در زمان حیات مبارک خویش کانون مهر و عاطفه و مظهر عشق و محبت نسبت به مردم بودند و این مهربانی در تک‌تک زوایای زندگی و برخورد ایشان با آحاد مردم جامعه آن روز به روشنی مشهود است.

وی بیان کرد: اگر چه همه اهل‌بیت(ع) از باب تجلی رأفت حضرت حق، رئوف می‌باشند ولی این رأفت و مهر ورزی در وجود امام هشتم(ع) بروز و ظهور بیشتری دارد.

تاج آبادی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی امتداد حرکت امام رضا(ع)و سایر ائمه اطهار(ع) است و تفکر لیبرال و غرب‌زده و سرمایه‌داری همان تفکر طاغوتیان است امروز هم باید نسبت به مسائل روز حواسمان باشد.

این کارشناس مذهبی تصریح کرد:در همه اعصار هارون‌ها و مأمون‌ها  وجود دارند باید با بصیرت خود جامعه را از شیوع آفت‌های آخرالزمان حفظ کنیم و شرط آن این است که امام رضا(ع) را بشناسیم و حرکت سیاسی ائمه را به‌درستی تشخیص دهیم.

وی گفت: عصر امروز عصر جهاد است باید مسائل را طبق اولویت‌بندی در فضای حقیقی و مجازی تبیین کنیم تا عده‌ای ناآگاهانه لجن پراکنی های دشمنان را باور نکنند.

تاج‌آبادی خاطرنشان کرد: ما نباید اجازه دهیم میراث شهدا دست نااهلان بیافتد باید بدانیم چگونه عمل کنیم که به اصل نظام و خون شهدا و ولایت‌فقیه لطمه وارد نشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هجده =