آمریکا به بهانه حقوق بشرمی خواهد به منافع خود برسد

صفاهانی گفت: آمریکا به بهانه حقوق بشرمی خواهد به منافع خود برسد و بر سرنوشت ملتها سلطه پیدا کند.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: ازدواج حضرت زهرا(س) وحضرت علی (ع) یک الگوی عملی برای همه است و شیعه واقعی کسانی نیستند که فقط دوستداراهل بیت(ع) باشد بلکه شیعه واقعی کسانی هستند که زندگی آنها شبیه زندگی اهل بیت(ع) باشد.

وی در ادامه بیان کرد:باید سادگی را از زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)  آموخت که به حداقلها اکتفا کردند. چشم و هم چشمی ها را باید کنار گذاشت که آن چه باعث دوام زندگی است ایمان، صداقت، احترام و محبت زوجین نسبت به همدیگر است.

صفاهانی افزود:دوازده تیر روز افشای حقوق بشر آمریکایی است آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیاست حمله ددمنشانه آمریکا به هواپیمای مسافربری در سال ۶۷، کودتای ۲۸ مرداد و جنایتهای آمریکا در جنگ تحمیلی و… را فراموش نخواهیم کرد.

خطیب جمعه خنداب گفت: آمریکا به بهانه حقوق بشرمی خواهد به منافع خود برسد و بر سرنوشت ملتها سلطه پیدا کند.

وی بیان کرد:در طول تاریخ آمریکا با مردم ایران دشمنی کرده و شدیدترین تحریم ها را بر علیه ملت ایران اعمال کرده است میخواهد مردم را  نسبت به اسلام و انقلاب و ارزشهای اسلام ناامید کند. 

صفاهانی گفت:اما آمریکای جنایتکار و دشمنان  بدانند ملت ایران مردمی بیدار، غیور و پایبند به ارزشهای دین هستند و در جنگ اقتصادی آمریکا را شکست خواهند داد ودشمنان مثل همیشه به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: صرفه جویی در مصرف آب و برق وظیفه شرعی است همه باید نسبت به این امر مهم احساس مسئولیت داشته باشیم و در مصارف خود در امور کشاورزی و.. صرفه جویی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =