ولنگاری فضای مجازی آسیب‌های زیادی به اعتقادات جوانان وارد کرده است/ دستگاه‌های اداری در حوزه عفاف و حجاب برنامه عملیاتی تدوین کنند

نظری یادآور شد: دستگاه‌های اداری باید در حوزه عفاف و حجاب برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت ، میان‌مدت و بلندمدت تدوین و عملیاتی کنند و آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌هایی که جوانان و نوجوانان با آنها سر و کار دارند در این خصوص پیشگام باشند.rn

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان مرکزی گفت: تمرکز برنامه‌های فرهنگی و گفتمان سازی باید بر روی قشر جوان و نوجوان باشد و در حوزه عفاف و حجاب باید گام‌های بلندی در این خصوص با رویکرد گفتمان سازی برداریم.

نظری یادآور شد: دستگاه‌های اداری باید در حوزه عفاف و حجاب برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت ، میان‌مدت و بلندمدت تدوین و عملیاتی کنند و آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌هایی که جوانان و نوجوانان با آنها سر و کار دارند در این خصوص پیشگام باشند.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت گروه‌های مردمی در حوزه عفاف و حجاب ضرورت مهمی است و این‌ها می‌توانند علاوه بر اینکه بازوی نظارتی برنامه‌ها باشند در اجرای برنامه‌ها و فرهنگ‌سازی نیز مؤثر هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: متأسفانه ولنگاری در فضای مجازی آسیب‌های زیادی به اعتقادات جوانان و نوجوانان وارد کرده و مدیریت و کنترل فضای مجازی باید با یک ساز و کار مشخص در دستور کار قرار گیرد.

نظری یادآور شد: توجه اصناف و فروشگاه‌های بزرگ به پوشاک اسلامی یک ضرورت مهم است و نظارت‌ها باید در خصوص جلوگیری از فروش پوشاک ناهنجار و نامناسب جدی‌تر باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: در برخی از اماکن عمومی شهر اراک همچون شهربازی شاهد ترویج ناهنجاری‌ها هستیم که باید جلوی آنها گرفته شود و متولیان امر باید در این خصوص توجه لازم به سنت‌های حسنه را داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =