فراخوان مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی

فرامرزی از آغاز به کار مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی ویژه اردوهای جهادی تا پایان تابستان ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار سعید فرامرزی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و همچنین «خاطره نویسی روایتگران جهادی» ویژه اردوهای جهادی تا پایان تابستان ۱۴۰۱  برگزار خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره جهادی و مسابقه مذکور برای تابستان برنامه ریزی شده اند مهلت ارسال آثار تا ۳۱ شهریور ماه می باشد و علاقمندان و هنرمندان جهادگر می توانند در قالب عکس و طراحی و پوستر گفتمان سازی جهادی در محور های خدمات رسانی عمومی، سلامت و بهداشت، اقتصاد و اشتغال ، فرهنگی و تربیتی و همچنین عمرانی و محرومیت زایی برای جشنواره عکس و پوستر جهادی و خاطرات خود را در محور های عمرانی، فرهنگی، بهداشت و سلامت، مبارزه با کرونا، کشاورزی، اقتصادی و… برای جشنواره خاطره نویسی روایتگران جهادی ارسال نمایند.

وی هدف از برگزاری این رقابت ها را کمک به گفتمان سازی کار جهادی خواند و گفت: ترویج فرهنگ کار جهادی و مسئولیت پذیری اجتماعی در بین آحاد جامعه و بویژه جوانان از اهداف ما جهت برگزاری این جشنواره می باشد. همچنین امیدواریم استقبال جهادگران از این طرح فرهنگی و رسانه ای باعث تقویت مهارت رسانه ای آنها شود و یک رقابت زیبا برای ثبت لحظه های ناب خدمت رسانی در مناطق محروم و کم برخوردار استان مرکزی در طول تعطیلات تابستانه باشد.

مهدی محمدی دبیر اجرایی مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی استان مرکزی نیز در خصوص چگونگی ارسال آثار هنرمندان گفت: هر شرکت کننده می‌تواند با حداکثر ۳ اثر در جشنواره شرکت داشته باشد و عکس های ارسالی باید دارای کیفیت مطلوب چاپ باشند و بصورت سند ارسال شوند. ابعاد پوستر هایی ارسالی باید حداقل A۳ و ۳۰۰پیکسل بر هر اینچ باشد. هنرمندان و جهادگران محترم می‌توانند در همه‌ی بخش های جشنواره شرکت داشته باشند. جهادگران از شماره ۰۹۳۵۰۵۴۹۱۱۸ از طریق شبکه های اجتماعی بله و واتساپ می توانند آثار خود را ارسال فرمایند.

وی در رابطه با شیوه انتشار آثار افزود: خاطرات در صورت استقبال قابل قبول جهادگران جهت تالیف کتابچه خاطرات جهادگران استان مرکزی با ذکر نام نویسنده مورد استفاده قرارخواهد گرفت ودر بخش عکس و پوستر نیز نمایشگاهی از تصاویر و پوستر های ارسالی در اختتامیه این مسابقات برپا خواهد شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفده =