سفر رئیس جمهور مطمئنا برکات زیادی برای استان مرکزی خواهد داشت/ تصویب اعتبار بیش از ۱۱ هزار میلیاردی و اجرای پروژه ها ظرف یک تا ۳ سال

آصفری گفت: بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار و چندین پروژه در این سفر برای همه‌ی شهرهای استان مرکزی تعریف و تصویب شد که این اعتبارات در حوزه‌های راه، بهداشت و درمان، بخش‌های فرهنگی، کشاورزی و اشتغال و تولید لحاظ شده و مدت‌زمان اجرایی پروژه‌ها یک تا سه سال است.

به گزارش نسیم خنداب، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیار آفتاب؛ پیرامون سفر اخیر هیئت دولت به استان مرکزی اظهار داشت: سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی مطمئناً برکات زیادی برای استان به همراه خواهد داشت.

وی افزود: بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار و چندین پروژه در این سفر برای همه‌ی شهرهای استان مرکزی تعریف و تصویب شد که این اعتبارات در حوزه‌های راه، بهداشت و درمان، بخش‌های فرهنگی، کشاورزی و اشتغال و تولید لحاظ شده و مدت‌زمان اجرایی پروژه‌ها یک تا سه سال است که اجرای این مصوبات باید در این بازه سه‌ساله به اتمام برسد.

آصفری تصریح کرد: شخص رئیس‌جمهور در این سفر از وضعیت صنایع بزرگ استان مرکزی و دو شرکت هپکو و آذرآب بازدید کردند و با توانمندی‌های آن‌ها آشنا تر شدند لذا در کارخانه هپکو تأکید داشتند که باید جلوی واردات محصولاتی که امکان تولید آن‌ها در این شرکت وجود دارد گرفته شود و بحث واردات نباید به تولید داخلی و اشتغال ضربه‌ای وارد کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب افزود: در حوزه لایروبی قنوات و مسائل کشاورزی اعتبارات خوبی به تصویب رسید و بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در این حوزه در نظر گرفته شد همچنین در برای بهسازی راه‌های بین‌شهری و اسفالت راه‌های روستایی اعتبارات خوبی لحاظ شد.

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان نیز با توجه به اهمیت این بخش اعتبار خوبی به‌ویژه برای تکمیل بیمارستان ۴۸۰ تخت خوابی ولیعصر (عج) اراک مصوب شد که باید همه این اعتبار جذب شود و این بیمارستان هر چه سریع‌تر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

آصفری خاطرنشان کرد: برجسته‌ترین دستاورد این سفر آن بود که بعضاً مسئولین خودشان در بین مردم حضور پیدا کردند و دیدارهای چهره به چهره‌ای داشتند همچنین میزهای خدمتی برپا شد و مشکلات مردم را از نزدیک شنیدند ضمن اینکه مردم نامه‌های زیادی را در اختیار رئیس‌جمهور محترم گذاشتند که امیدواریم با تأکیدی که آقای رئیسی دارند این نامه‌ها بی‌پاسخ نماند چون مردم امیدوارند در این دولت بخشی از مشکلات و دغدغه‌ها رفع شود و مجلس هم مطمئناً پیگیر مصوبات سفرها خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =