تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه‌جانبه دارد

مخلص الائمه گفت: تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه جانبه دارد و برای رفع مشکل و بحران جمعیت نیازمند مشارکت همه جانبه و هم افزایی هستیم و دستگاه ها باید به تکالیف خود به خوبی عمل کنند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان مرکزی گفت: بالغ بر ۶۰ کمیسیون ، شورا و کارگروه در استان وجود دارد که ریاست آن با استاندار است و تقریبا شرکت در این جلسات مدیران را زمین گیر کرده است.

مخلص الائمه اظهار کرد: یکی از مهمترین جلسات استان ستاد حمایت از خانواده و جمعیت است چراکه این مسئله در کنار یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری جزء مسئله دینی و انقلابی نیز است و نیاز مهم کشور محسوب می شود و لذا از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی ادامه داد: ۲ هزار مسئله مهم در کشور شناسایی شده که در ذیل آنها ابرمسایل نیز مشخص شده اند که یکی از مهمترین آنها مسئله جمعیت است و همه در این خصوص تکلیف دارند.

استاندار مرکزی بیان کرد: سند تحول دولت مردمی در اسفند ماه سال گذشته در ۲۴۴ صفحه، ۹ فصل و ۳۷ موضوع بخشی و فرابخشی توسط ریاست جمهوری  به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شده در این سند ۱۳۴ چالش بررسی شده و مسئله جمعیت در این سند به خوبی پرداخته شده است.

مخلص الائمه اظهار کرد: در این سند ۱۰ چرخش تحول آفرین نامبرده شده که انتظار است در پایان اجرای این سند که یک افق سه ساله است، یک هزار و ۲۳ برنامه برای تحول ساماندهی شود.

وی ادامه داد: ترویج و تقویت فرهنگ جوانی جمعیت یک ضرورت مهم است و همه مدیران وظیفه دارند تکالیف خود را با جدیت انجام دهند و توجه به مسئله جمعیت اولویت مهم استان مرکزی و دولت سیزدهم است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه جانبه دارد و برای رفع مشکل و بحران جمعیت نیازمند مشارکت همه جانبه و هم افزایی هستیم و دستگاه ها باید به تکالیف خود به خوبی عمل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =