۹۱ پروژه در هفته دولت در خنداب به بهره برداری رسید

گازری فرماندار خنداب از بهره برداری ۹۱ پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت در خنداب خبر داد.

به گزارش نسیم خنداب؛مجید گازری، فرماندار شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای دولت به ویژه شهیدان رجائی و باهنرو تبریک هفته دولت گفت: با توجه به اینکه شهرستان خنداب جزء ۳۱ شهرستان محروم کشور و یکی از شهرستان های مهم استان است همه مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی را ملزم شده اند تلاش شبانه روزی برای حذف کلمه محرومیت داشته باشند.

وی بیان کرد: طی یک ساله روی کار آمدن دولت سیزدهم حرکت های جهادی در شهرستان انجام شده است پروژه هایی که طی ده سال به بهانه ای مختلف راکد مانده و اقدامی صورت نگرفته بود به لطف الهی اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است برخی از پروژه ها در هفته دولت به بهره برداری رسید و برخی از پروژه ها درهفته دفاع مقدس به بهره برداری خواهند رسید.

گازری افزود: در هفته دولت ۹۱ پروژه به بهره برداری رسید که ۹۰ پروژه افتتاح و یک پروژه به عنوان طرح توسعه بود. تعداد ۸۸  پروژه عمرانی و تعداد ۳ پروژه اقتصادی که برای ۵۰۰ نفر اشتغال زایی شده است.

فرماندار خنداب اظهار داشت:پروژه هایی مانند زیرسازی و آسفالت روستای سیردر با هزینه بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان، افتتاح دبستان روستای گوره زار، طرح توسعه کیف و چمدان پارس که به عنوان بزرگترین کارخانه تولید چمدان و کیف در استان مرکزی است که با حضور مخلص الائمه استاندارمرکزی به بهره برداری رسید.

گازری بیان کرد: ساختمان و مجتمع  دهیاری روستای گازران  که یک نمونه کامل از یک مجتمع فرهنگی، تجاری، ورزشی و دهیاری محسوب می شود با حضور استادار مرکزی افتتاح شد و چندین پروژه مشابه نیز طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: افتتاح مسکن ملی محرومین از دیگر اقدامات انجام شده در شهرستان بود با توجه به اینکه نیروهای خدوم  سپاه و بسیج همواره در کنار دولت بوده و هستند در ساخت مسکن محرومین نیز ما را یاری نموده و در هفته دولت ۲۵ واحد مسکن محرومان مورد بهره برداری قرار گرفت که یک نمونه با حضور خانم مفتح مشاور استانداری در امور بانوان افتتاح شد.

فرماندار خنداب افزود:طی یک سال کارگاه های کوچکی در شهرستان آغاز به کار نمودند که در سال های گذشته برای اخذ مجوز با موانع متعدد روبرو بودند که امسال با مساعدت ویژه دولتمردان مجوز گرفتند و مشغول به کار هستند.

گازری گفت:با توجه به اینکه شهرستان خنداب به عنوان قطب کشاورزی استان محسوب می شود تمام تلاش مدیران استانی براین است که این موقعیت کشاورزی و اقتصادی مطلوب حفظ شود.اولین اقدامی که برای کشاورزان انجام شد خرید تضمینی گندم بود که نسبت به سال گذشته سه برابر اعلام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =