ملت ایران با هوشیاری در مقابل دشمنان خواهند ایستاد

صفاهانی گفت: دشمنان بدانند به لطف الهی حق ماندنی و باطل رفتنی است و مردم وفادار به انقلاب بیدارند ودشمن را می شناسند و طی این سال ها دشمنی آمریکا با مردم ایران را دیده اند و هرگز صحنه را خالی نکرده اند و همچنان در مقابل دشمنان خواهند ایستاد .

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسلیت ایام دهه آخر ماه صفر گفت: همه ائمه در راستای حفظ و گسترش اسلام به شهادت رسیدند و الگوی شهدای ما نیز ائمه اطهار بودند که برای پاسداری از دین زحمات زیادی کشیده اند و در نهایت به شهادت رسیدند.

امام جمعه خنداب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وقتی دشمنان دیدند انقلاب ما روز به روز صاحب اقتدار و پیشرفت می شود با تمام وجود به صحنه آمدند و از صدام ملعون حمایت کردند به گمان خود می خواستند ظرف سه روز به پیروزی برسند اما با استقامت و ایستادگی مردم، دفاع مقدس هشت سال طول کشید و در نهایت ایران اسلامی پیروز میدان شد.

وی در ادامه بیان کرد: ما در دفاع مقدس با ایستادگی و مقاومت به همه ملت ها ثابت کردیم اگر ملتی استقامت داشته باشد و ایستادگی در برابر دشمنان داشته باشد پیروز میدان است.

صفاهانی افزود: امروز هم دشمنان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل با انقلاب و ملت ما دشمن هستند در طی  ۴۳ سال دشمنی خود را  با ترور شخصیت ها، تهاجم فرهنگی، تحریم های اقتصادی و حمایت از فتنه گران و اغتشاش گران ثابت کرده اند تا مردم را از نظام و انقلاب مایوس کنند.

خطیب جمعه خنداب گفت: در این روزها نیز در برخی از شهرها عده قلیلی که گول خورده دشمنان و پیاده نظام منافقین هستند  به اموال عمومی خسارت وارد کرده، مساجد و حسینیه و پرچم ایران را آتش زده و به پلیس قهرمان که در ایجاد امنیت نقش اساسی دارد حمله می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اما دشمنان بدانند به لطف الهی  حق ماندنی و باطل رفتنی است و مردم وفادار به انقلاب بیدارند ودشمن را می شناسند و طی این سال ها دشمنی آمریکا با مردم ایران را دیده اند و هرگز صحنه را خالی نکرده اند ورهمچنان در مقابل دشمنان خواهند ایستاد.


انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 7 =