معاندین به دنبال از بین بردن زیرساخت‌های کشور بودند/ مردم هوشیارانه به میدان آمدند

سلیمی گفت: معاندین با استفاده از فرصت اغتشاشات اخیر به دنبال ایجاد یک جنگ داخلی در کشور و خاکستر کردن همه‌ی زیرساخت‌های اقتصادی و اجتماعی کشور بودند اما مردم هوشیارانه آن‌ها را پس زدند.

به گزارش نسیم خنداب، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص حواشی اغتشاشات اخیر اظهار داشت: انتقاد و اعتراض حتی در قانون اساسی یک امر پذیرفته‌شده است اما الآن بحث این است که کسی که اعتراض دارد پلیس را آتش نمی‌زند و گلوی مأمور را نمی‌برد.

وی افزود: در اغتشاشات اخیر به تعدادی زیادی اموال عمومی و خودروهای امدادی آسیب وارد شد درحالی‌که حتی صهیونیست‌ها هم آمبولانس را آتش نمی‌زنند و این نشان می‌دهد که معاندین با استفاده از این فرصت به دنبال ایجاد یک جنگ داخلی در کشور و خاکستر کردن همه‌ی زیرساخت‌های اقتصادی و اجتماعی کشور بودند و توطئه عظیمی در حال شکل‌گیری بود.

سلیمی تصریح کرد: باید مراقبت کرد و هوشیار بود و مردم هم‌زمانی که ضدانقلاب و معاندین خواستند از این فرصت به وجود آمده استفاده کنند هوشیارانه آن‌ها را پس زدند و اجازه ندادند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

این نماینده مجلس اذعان داشت: فتنه اخیر یک هشدار است و کسانی که ادعا می‌کنند فعال سیاسی هستند گاهی اوقات جا می‌مانند و باید مراقب باشند در تندبادها کلاهشان را باد نبرد، در حوادث اخیر کلاه برخی را به‌راحتی باد برد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: حادثه فوت خانم امینی تلخ بود و از ابتدا همه مسئولان هم به دنبال شفافیت آن بودند اما کسانی که به دنبال آتش زدن پلیس و کشتن افراد هستند حتماً معترض نیستند تا جایی که معترضین هم صف خود را از این افراد جدا کردند و مردم هم هوشیارانه به میدان آمدند.

سلیمی افزود: حوادث اخیر نشان داد که ما در حوزه تبیین کم کاری کرده‌ایم و واقعیت این است که نتوانستیم مسئله را به‌درستی برای افکار عمومی تبیین کنیم و دشمن هم از امپراتوری رسانه‌ای خود برای بمباران افکار عمومی استفاده کرد.

نماینده مردم دلیجان و محلات خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگی کم‌کاری شده و سازمان‌هایی که متولی هستند باید پاسخگو باشند، متأسفانه در حوزه مسائل فرهنگی به شدن دچار ضعف و کم‌کاری شده‌ایم و کسانی که متولی کار فرهنگی هستند باید به وظیفه اصلی خود بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: چرا برخی مجموعه‌های فرهنگی باید ریل عوض کنند و به کار اقتصادی و فعالیت‌های غیر مرتبط بپردازند که درنتیجه امروز دچار یک عقب‌ماندگی در حوزه مسائل فرهنگی باشیم لذا باید به دنبال جبران باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =