ریشه اصلی آشوب‌های اخیر آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمجان در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود به صراحت اشاره کردند که ریشه اصلی این آشوب‌های اخیر آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی است.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود به‌صراحت اشاره کردند که ریشه اصلی آشوب‌های خیابانی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی است.

وی بیان کرد: هرچند مردم نسبت به بعضی از مسائل مانند تورم، گرانی و بیکاری گلایه‌مند هم باشند اما هیچ‌گاه اصل نظام خود را زیر سؤال نمی‌برند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس بیان کرد: کسانی که دست به اقدامات تروریستی می‌زنند اموال عمومی و بیت‌المال را از بین می‌برند و نیروی انتظامی را به شهادت می‌رسانند نه‌تنها حامی حقوق مردم و زنان نیستند بلکه این افراد بیشتر مأموریت یافته دشمنان هستند که چنین اقداماتی را مرتکب می‌شوند.

آصفری خاطرنشان کرد: قطعاً صف مردم از صف این افراد جداست و کسانی که از فوت دختر جوان ناراحت هستند بدانند به‌محض گزارش پزشکی قانونی اگر از ناحیه هر فرد و عاملی تخلفی رخ‌داده باشد برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =