امنیت و آرامش کشور مرهون ایثار و فداکاری نیروی انتظامی است

صفاهانی تصریح کرد: آرامش و امنیت در جامعه مرهون ایثار وفداکاری وتلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) گفت: اعتقاد به مهدویت دلهای شیعیان را سرشار از نور امید کرده است و به شیعیان در جامعه قوت قلب می دهد.

وی در ادامه بیان کرد: ما باور داریم روزی ان شاءالله امام زمان (عج) می آید و جهان را پر از عدل و داد می کند و به اسلام و شیعیان عزت می هد و پرچم ظالم و نفاق را نابود و پرچم عدالت را در سرار عالم برافراشته می کند.

صفاهانی ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) وهفته وحدت گفت: پیشرفت و پیروزی در سایه وحدت است دشمنان از وحدت ما واهمه دارند میخواهند بین مسلمان اختلاف بیندازند و حکومت کنند به منافع خود برسند.

وی گفت: اما به برکت اسلام و انقلاب بین مسلمانان و شیعیان وحدت بی نظیر حاکم است در مراسمات مختلف مذهبی و ملی این وحدت نمایان است در چند روز اخیر وحدت و یکدلی مردم و فریاد آن ها علیه فتنه گران را دیدیم همه باید قدر دان این ملت بصیر باشیم.

صفاهانی ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی پاسدار ارزشهای اسلامی و انقلابی است در دفاع از نظام و انقلاب گام های بلند برداشته و خوش درخشیدند.

  خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: آرامش و امنیت ما در جامعه مرهون ایثار وفداکاری وتلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است نیروی انتظامی چشمان تیز بین جامعه است نیروی انتظامی در حوادث اخیرمظلوم واقع شد اما مقتدرانه و با صبر و استقامت در مقابل  فتنه گران و آشوب گران ایستادند و صحنه را خالی نکردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سیزده =