تکذیب کشته شدن فردی در اراک در اغتشاشات

در راستای پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب، اخیرا ادعا شده است فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، این در حالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فرد در محلی فوت کرده است که هیچگونه تجمعی در آنجا وجود نداشت.

به گزارش نسیم خنداب؛ در راستای پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب، اخیرا ادعا شده است فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، این در حالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فرد در محلی فوت کرده است که هیچگونه تجمعی در آنجا وجود نداشت.

ربیع الله قربانی دادستان مرکز استان مرکزی درباره این موضوع گفت: شنبه شب،  جسد مردی ۳۱ ساله در ساختمان نیمه کاره ای در نزدیکی محل سکونتش در شهرستان اراک کشف شد.

وی افزود: جسد این فرد در مکانی کشف شده که در آن مکان هیچ گونه تجمعی شکل نگرفته است و فوت این شخص ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است.

وی افزود: طبق معاینات اولیه جسد هیچگونه جای زخم، شکستی اندام دست، پا، گردن و جمجمه همچنین خونریزی مغزی مشاهده نشده است.

قربانی اظهار کرد: بر اساس ازمایش های اخذ شده از جسد، تست های مولتی دراگ از نظر آمفتامین و متا آمفتامین و مرفین مثبت بوده است.

دادستان استان مرکزی با بیان اینکه نمونه آزمایش سم شناسی از جسد اخذ شده است که نتیجه آن متعاقباً از طریق پزشکی قانونی اعلام می شود، گفت: تعیین علت تامه فوت بستگی به نتیجه آزمایش سم شناسی پزشکی قانونی دارد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =