حادثه شیراز ماهیت واقعی جریان تکفیری را به جهانیان نشان داد

آصفری گفت: حادثه شیراز یک اقدام تروریستی و ناجوانمردانه‌ای بود که یک‌بار دیگر ماهیت واقعی جریان تکفیری، سلفی داعش و رژیم صهیونیستی را به ملت ایران و جهانیان نشان داد.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان گفت: حادثه شیراز یک اقدام تروریستی و ناجوانمردانه‌ای بود که یک‌بار دیگر ماهیت واقعی جریان تکفیری، سلفی داعش و رژیم صهیونیستی را به ملت ایران و جهانیان نشان داد.

وی بیان کرد: کسانی که نادانسته سپاه و بسیج و نیروهای مسلح و ایثارگر ما را با شعارهای ساختارشکنانه زیر سوال می برند باید متوجه باشند که یک کمترین  پدیده جریان داعش همین حادثه ای بود که در شیراز اتفاق افتاد.

 آصفری افزود: اگر حمایت‌ها و دفاع جانانه نیروهای مسلح در جبهه‌های مقاومت نبود امروز باید اقدامات تروریستی را در سطح شهرها و روستا و جای‌جای کشور مشاهده می‌کردیم  چرا که برای جریان تکفیری مسئله شیعه و سنی مهم نیست بلکه آن‌ها با اصل ملت‌های مسلمان مشکل‌دارند.

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته نشان از این است که هدف جریان تکفیری ناامنی و اختلاف‌افکنی در شهرهای کشور است. بایستی در مقابل اقدام وحشیانه جریان تروریستی ایستاد و برخورد کرد و توقع از دستگاه امنیتی این است که هوشیارانه مسائل و موارد را دنبال کنند تا شاهد اقدام تروریستی در سطح جامعه نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که دست به اقدامات تروریستی در کشور می‌زنند باید متوجه باشند که ملت ایران ملت حسینی و ملت شهادت است و این‌گونه اقدامت تکفیری اجازه نخواهد داد که خدشه‌ای در مسیر انقلاب و ارزش‌ها ایجاد کند و پایبندی مردم به‌نظام و انقلاب بیشتر خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =