ایران الگوی مقاومت برای کشورهای آزادی خواه شده است

صفاهانی بیان کرد: ایران در دنیا صاحب عزت و اقتدار و عظمت است و به سوی قوی شدن پیش می رود. آمریکا نگران قدرت ایران است چون ایران در همه عرصه های علمی، صنعتی، نظامی، هوافضا و.. پیشرفت کرده است و الگوی مقاومت برای کشورهای آزادی خواه شده است.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی،امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: ۱۳ آبان ماه یوم الله و یکی از ایام  بزرگ و پرافتخارایران اسلامی، نماد بیداری و غیرت ملت ایران و روز مبارزه با استکار جهانی است.

وی در ادامه بیان کرد: وقتی دانشجویان دیدند که سفارت خانه آمریکا به لانه جاسوسی تبدیل شده و مرکز فتنه و آشوب و اغتشاش است  و بر علیه  نظام اسلامی برنامه ریزی میکنند قیام کردند و در ۱۳ آبان سال ۵۸ لانه جاسوسی را تسخیر کردند و تعدادی از دانشجویان در این حادثه به شهادت رسیدند.

صفاهانی گفت: تسخیر لانه جاسوسی برای ایران از اهمیت بالایی برخوردار بود تا جایی که امام  راحل فرمودند: “شما دانشجویان نفوذ آمریکا را برای همیشه از ایران اسلامی قطع کردید”

وی افزود: آمریکا در طول تاریخ با ما  دشمنی کرده وملت ایران آمریکا را می شناسد که شیطان بزرگ است و در این قضایای اخیر خباثت خود را ثابت کرده است.

صفاهانی تصریح کرد: در جنگ ترکیبی تمام عیار اخیر صحنه گردان اصلی علیه ایران اسلامی، منافقان،عربستان، وهابیت،آمریکا، اسرائیل،کومله و.. مزد بگیران آمریکا هستند که برخی از جوانان را تحریک کرده و برنامه و اسلحه دادند وبه خیابان ها آوردند تا ایجاد ناامنی کنند.

وی اظهار داشت:  به نیروی انتظامی ما حمله ور شدند، به مقدسات دینی ما توهین می کنند، به مردم عادی و بی گناه حمله می کنند، در قضیه شاهچراغ که جنایت بزرگی بود عده ای از مردم مظلوم ما را وحشیانه به شهادت رساندند.

 صفاهانی گفت: پسر بچه دانش آموز گناهش چه بود؟ طفل ۶ ساله آرتین چه گناهی داشت که در دوران طفولیت بدون پدر مادر و خانواده زندگی کند؟ گناه طلبه آرمان عزیزچه بود که وحشیانه شکنجه دادند؟از قوه قضائیه می خواهیم با اغتشاشگران برخورد قاطع داشته باشد و به سزای اعمالشان برساند.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد: ایران در دنیا صاحب عزت و اقتدار و عظمت است و به سوی قوی شدن پیش می رود. آمریکا نگران قدرت ایران است چون ایران در همه عرصه های علمی، صنعتی، نظامی، هوافضا و.. پیشرفت کرده است و الگوی مقاومت برای کشورهای آزادی خواه شده است

وی در پایان خاطر نشان کرد: به لطف الهی و با هوشیاری و بصیرت ملت ایران، دشمنان در دشمنی خود با نظام اسلامی به هیچ یک از اهداف خود نرسیده و همواره از ملت ایران سیلی خورده اند و هیچگاه به اهداف شوم خود نخواهد رسید.  

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =