عاملان هتک حرمت به گلزار شهدای اراک دستگیر شدند

موسوی گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عاملان هتک حرمت به سر درب گلزار شهدا شناسایی و تحویل دستگاه قضایی شدند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ هفتم آبان ماه برخی عناصر هنجار شکن و اغتشاشگر با سوءاستفاده از جو متشنج ایجاد شده در آرامستان اراک با سنگ پراکنی مبادرت به بی احترامی و هتک حرمت در مجاورت گلزار مطهر شهدای عزیزالشأن اراک کرده بودند، اتفاقی که باعث رنجش قاطبه مردم به ویژه خانواده مکرم شهدا و نیز جمع کثیری از ایثارگران و رزمندگان شهر اراک و استان مرکزی شده بود.

 در پی این حرکت ناصواب دادگستری استان مرکزی، در اطلاعیه ای اعلام کرد: “حق بزرگ و ارزشمند خانواده معزز شهدا و ایثارگران نسبت به تک تک آحاد ملت بر کسی پوشیده نیست و نخواهد بود، لذا با توجه به اهمیت موضوع و درک دغدغه تمامی خانواده‌های ارزشی و ولایت مدار شهر اراک، دستور لازم جهت شناسایی، تعقیب و برخورد قانونی با عوامل و مسببان این موضوع صادر شده و پرونده فوق الذکر تا حصول نتیجه در دستور کار دستگاه عدلیه استان قرار می گیرد.

دستگاه قضایی ضمن احترام به آزادی های مشروع و بیان مطالبات با هرگونه اقدام ساختارشکنانه و خارج از عرف، خصوصاً در بحث ارزش‌های اسلامی و انقلابی و نیز حفظ امنیت با قاطعیت با هر گونه اقدام و عمل هنجارشکن و غیر قانونی برخورد لازم خواهد کرد.

توصیه روشن ما به خانواده ها در این شرایط این است که همچنان مراقبت لازم را از فرزندان خود به عمل آورند تا ضمن پرهیز از حرکت های احساسی و غیر معقول، از حضور در تجمعات غیرقانونی خودداری نمایند و تحت تأثیر القائات خناسان خبری و رسانه ای خارج از مرزها قرار نگیرند”.

امروز حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عاملان هتک حرمت به سر درب گلزار شهدا شناسایی و تحویل دستگاه قضایی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =