برگزاری بیش از ۵۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در خنداب

قهاری با اشاره به اینکه بسيج يادگار امام (ره) و شجره طیبه‌ای است كه با فرمان بنيانگذار كبير انقلاب تشكيل شده است گفت: ۵۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان خنداب اجرا می شود.

به گزارش نسیم خنداب؛ سرهنگ پاسدار عبدالله قهاری؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: تشکیل نهاد مقدس بسیج به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) از الطاف خفیه الهی بود که برکات آن همواره استمرار داشته و خواهد داشت.

وی بیان کرد: بسیج یادگار امام (ره) و شجره طیبه ای است که با فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب تشکیل شده و به عنوان بازویی قدرتمند در کنار دولتمردان برای برطرف کردن نیازهای نظام جمهوری اسلامی حضوری فعال دارد.

قهاری افزود: انقلاب ما یک انقلاب مردمی است که در دل آن مجموعه سپاه و بسیج قرار گرفته اند که مردمی ترین نهاد در کشور است و دشمن با هجمه به این روحیه انقلابی و بسیجی به دنبال ضربه به انقلاب اسلامی بوده که سخت در اشتباه است زیرا مردم و مسئولان ما هوشیار و بیدار هستند.

وی به برگزاری ۵۰عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان اشاره کرد و گفت: از جمله برنامه‌های شاخص هفته بسیج در خنداب  رزمایش اقتدار بسیجیان، برگزاری نشست های روشنگری، برنامه افتتاح آسفالت روستای موک، افتتاح پروژه قنات حاجی آباد، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، برنامه اردوی جهادی چند منظوره در روستاهای کمتر برخوردار شهرستان، اکران بازی جام جهانی در مساجد و پایگاهها، برگزاری یادواره شهدای امنیت، طرح کتابخوانی و معرفی کتاب ذکر، افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس، کارگاه تحکیم خانواده و ..است.

فرمانده سپاه ناحیه خنداب بیان کرد: اجرای مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، غبارروبی قبور مطهر شهدا از جمله برنامه های هفته بسیج در این شهرستان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =