اجرای ۷ پروژه در دستور کار شهرداری خنداب قرار دارد

احدی گفت: در راستای توزیع متوازن فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر، مطالعات ۷ پروژه بزرگ عمرانی در حال انجام است.

به گزارش نسیم خنداب؛ احدی، شهردار شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: در راستای توزیع متوازن فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر، مطالعات ۷ پروژه بزرگ عمرانی در حال انجام است.

وی بیان کرد: ۶۰ درصد فاز دوم پارک شهدای گمنام انجام‌شده است و تا یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید فاز سوم نیز تأمین اعتبارشده است و در صورت مساعد بودن شرایط جوی فاز سوم پروژه نیز آغاز خواهد شد.

احدی افزود: نمازخانه و سرویس بهداشتی در اطراف پارک شهدای گمنام در حال ساخت است که زائرین و مسافران بتوانند محلی مناسب جهت ادای فریضه داشته باشند.

شهردار خنداب گفت: کلیه تابلوهای قدیمی کوچه‌ها و معابر  شهر بازسازی‌شده و حدود ۷۰ کوچه طی یک ماه اخیر نام‌گذاری شده‌اند و تابلو آماده نصب است و تابلوهای عمومی نیز ظرف دو هفته آینده تعویض خواهند شد.

وی گفت: در حال رایزنی و مذاکره هستیم که در صورت تأمین اعتبار جهت زیباسازی شهر، تابلوهای ورودی شهر نیز تعویض گردد.

احدی بیان کرد: معضل و مشکلی که شهروندان شهر خنداب با آن مواجه هستند وجود سگ‌های ولگرد در خیابان‌ها و معابراست که تعدادی را جمع‌آوری کرده و این طرح تا جمع‌آوری کامل آن‌ها ادامه دارد.

شهردار خنداب افزود: با رایزنی که با اهالی محله حصار و اداره اوقاف صورت گرفته است فضای سبز محله‌ای در محله حصار احداث خواهیم کرد و اگر ادارات دارای زمین در اطراف بیمارستان مهر موافقت کنند پارکی در نزدیکی بیمارستان نیز احداث خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: جدول‌گذاری کوچه‌ها و معابر،بهسازی پیاده‌روها، خرید نیمکت و میز مطالعه جهت نصب در پارک، روکش آسفالت کوچه‌ها،تأمین روشنایی خیابان ۹ دی،تکمیل پروژه پیاده‌رو و فضای سبز خیابان سردار سلیمانی، نصب پروژکتور به جای لامپ های قدیمی، و احداث سالن ورزشی بانوان در دستور شهرداری خنداب است .

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =