نهادینه سازی مهارت آموزی برای سربازان رویکرد مهم قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح است

سردار گودرزی گفت: نهادینه سازی مهارت آموزی برای سربازان رویکرد مهم قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح است و در این راستا هم دستگاه های متولی و هم رسانه ها باید کمک کنند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ سردار فرامرز معظمی گودرزی معاون آموزش قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور در کارگروه اشتغال و مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان مرکزی اظهار داشت: قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان وظیفه در نیروهای مسلح تشکیل شده که در راستای تدوین و ابلاغ راهبردها و هم افزایی ظرفیت ها در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مهارت آموزی گام برمی دارد.

وی با بیان اینکه تشکیل نهضت مهارت آموزی سربازان یکی از اهداف تشکیل قرارگاه مهارت آموزی سربازان است ، گفت:با این راهبرد سربازان با داشتن مهارت تخصصی از خدمت سربازی مرخص خواهند شد و این قطعا برکات فراوانی برای جوانان و جامعه خواهد داشت.

سردار گودرزی تأکید کرد: نهادینه سازی مهارت آموزی برای سربازان رویکرد مهم قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح است و در این راستا هم دستگاه های متولی و هم رسانه ها باید کمک کنند.

وی افزود: بیش از چهار سال از راه اندازی قرارگاه مهارت آموزی می‌گذرد که خوشبختانه شاهد برکات و خیرات این قرارگاه هستیم که یکی از دستاوردهای قرارگاه دریافت مدرک مهارت آموزی بیش از ۷۰۰ هزار نفر از سربازان است.

معاون آموزش قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح با نگاه نیازسنجی و علاقمندی گام برمی‌دارد ، گفت: خوشبختانه طی این سال ها این قرارگاه ها توانسته در آموزش مهارت های عمومی و خصوصی گام های بلندی بردارد.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و نگاه حاکم در نیروهای مسلح محیط سربازی به محیطی همچون دانشگاه برای کسب علم، معرفت، معنویت و دانش تبدیل شده و امیدواریم با تقویت این نگاه در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری گام برداریم.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: استان مرکزی ظرفیت های بسیاری در حوزه مهارت آموزی و تبدیل به اشتغال برای سربازان وظیفه دارد و تاکنون عملکرد نیروهای مسلح در این راستا بسیار موفق و درخشان است که با هم افزایی سایر دستگاه ها و نگاه دولت مردمی و انقلابی سیزدهم باید موفق تر عمل کند و جزء استان های برتر باشد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =