حماسه ۹ دی ثابت کرد مردم ذره ای پشت انقلاب و ولایت را خالی نخواهند کرد

آصفری گفت: حضور پرشکوه مردم در روز ۹ دی یک بار دیگر ثابت کرد مردم پای انقلاب و نظام و ارزش های نظام ایستاده اند و ذره ای پشت انقلاب و ولایت را خالی نخواهند کرد.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمد حسن آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: ۹ دی روز بصیرت و آگاهی و ایستادگی ملت ایران در مقابل استکبار جهانی است.

وی در ادامه بیان کرد: حضور پرشکوه مردم در روز ۹ دی  یک بار دیگر ثابت کرد مردم پای انقلاب و نظام و ارزش های نظام ایستاده اند و ذره ای پشت انقلاب و ولایت را خالی نخواهند کرد.

 آصفری تصریح کرد: حضور مردم در ۹ دی یک پیام برای دشمنان خارجی نظام داشت و آن این بود که آن ها نمی توانند با فشار به ملت ایران و با اقدامات امنیتی مقابل ملت ایران اقدامی انجام دهند. و یک پیامی برای مسئولین در داخل کشور دارد که قدر این مردم را بدانند و برای مردم وقت بگذارند و کار کنند.

وی افزود: مردمی که حتی از جانشان برای انقلاب و نظام و ارزش ها ایستاده اند و اجازه نخواهند داد که یک بار دیگر سلطه بیگانه و استکبار جهانی بر ملت ایران مسلط شود .

آصفری در پایان خاطر نشان کرد:  پشتوانه این نظام  خون مقدس شهدای عزیز است و ملت آگاه و با بصیر ایران اسلامی پشت این انقلاب ایستاده اند و با قدرت تمام  خواهند ایستاد .

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =